Існує різного роду література. Можна прочитати художній твір, і отримати задоволення. Можна прочитати інструкцію, і правильно чимось користуватися. Можна прочитати новини, і бути обізнаним. Біблія - це інструкція, художній твір, підручник психології, дорожня карта, а головне - це новини ... Новини, що випереджають події вашого життя, всього лише на короткий час.

Так багато людей звикли реагувати на гучні ім'я селебрітіс або просто відомих людей, довіряти і прислухатися до їх думок та меседжів. В цьому шоу ви не почуєте надто відомих імен, але почуєте від них те, що змусить вас задуматися. Вмикаймося, бо ми того варті!

Ми не завжди можемо зрозуміти, чому в нашому житті відбуваються ті чи інші події, але якщо подивитися на те, що відбувається духовними очима, причинно-наслідковий зв'язок лежить на поверхні. Як витримати темп і навантаження, які пропонує сучасний світ? Чи можна зберегти рівновагу і при цьому бути щасливим, коли навколо все так стрімко змінюється? Як слова і думки впливають на ваше майбутнє? Чи дійсно Біблія може дати відповіді на всі ці питання? Можливо,вона більше ставить питань, ніж дає відповідей? У студії проповідник церкви "Преображення Господнє" Віктор Куриленко, якому ви можете зателефонувати і в прямому ефірі поставити запитання на будь-яку цікаву для вас тему. А якщо ви цього не зробите, то це зробить ведучий Дмитро Ігнатенко.

Вона сприймається неоднозначно. У неї є своє бачення, внутрішня сила та результат її слів та дій. А ще у неї завжди є послідовники і вороги… Це – особистість. Це – людина, яка впливає на суспільство замість того, щоб бути під впливом чужої думки. Прямий ефір щовівторка з 18.00 до 20.00. Телефонуй 0800 30 14 13 – думка особистості важлива!

Ця передача для жінок та про жінок. Як розкрити свій жіночій потенціал? Як пізнати себе та стати «кращою версією себе»? Хто вона – справжня жінка? І чи можливо жінці в сучасних умовах бути щасливою по-справжньому? А як же справитися з усім, що сьогодні на собі навіть не несе, а тягне тендітна особистість, яку ми називаємо жінкою. В нашій передачі психолог Тетяна Писаренко буде розкривати істину сутність жінки, як бути справжньою та щасливою, гармонійно поєднувати у собі жінку в ролі жінки - особисті, мами, дружини, сестри, доньки, бабусі, невістки, свекрові. Ви навчитесь любити себе та дарувати любов іншим, роблячи світ прекраснішим. Почнете реалізувати свої таланти, будете впевненою у собі Особистістю, яка отримує задоволення від життя. Будете Щасливою Жінкою!

«А смисл в чому?» - це можливість почути думку експерта без політики та масок в прямому ефірі за найактуальнішими темами. У кожного слухача є можливість задати запитання експерту та отримати відповідь одразу – в прямому ефірі. Це можливість сперечатись та доводити свою думку – тому передача має провокативний характер та не завжди закінчується однозначною думкою. Тому у кожного є шанс вже навіть після прямого ефіру у ФБ задати запитання учасникам та спікерам. Крім того, ток-шоу - це нагода самому взяти участь в бесіді та стати учасником ток-шоу. Коучінг, експертність, необхідні та правильні запитання, широта та різносторонність поглядів, доступність – все це ток-шоу із Володимиром Жерновим, «А смисл в чому?» - найправдивіша та найактуальніша радіопередача!

Передача про пошук відповіді на питання «Хто такий справжній чоловік?» Як залишатися рішучим і впевненим чоловіком в епоху фемінізму. Показники чоловічого характеру. Про слабкості і силу. Про відповідальність та про важливість самореалізації. Про сім'ю, друзів, хобі, гроші, розваги та сенс життя.

ВИКЛИК! — антикризовий спецпроєкт на РадіоМ. Щоденні стріми з топ-ведучими РадіоМ у сучасному форматі. Коментарі експертів по нагальним питанням. Цікаві челенджі на кожен день.

«НА ЧАСІ» — про що це? Це підсумкова інформаційна програма з аналізом подій тижня, що минає… Але це не все. Це не лише огляд та підсумки останніх подій, але й осмислення історичних паралелей, відповідних сучасним явищам, а також пошук духовних сенсів у подіях та трендах сьогодення. «НА ЧАСІ» — це майданчик, на якому озвучуються роздуми та ведеться полеміка про сучасні події на тлі пульсуючої історії. «Що є сьогодні? Що було вчора? Що може бути завтра?» — на ці запитання шукатимуться відповіді разом зі слухачами «РадіоМ» у прямому ефірі! Тож, телефонуйте, запитуйте, коментуйте, слідкуйте! Прямий ефір щоп’ятниці з 19.00 до 19.50. Ведучий: Ігор Плохой.

У цьому світі - стільки цікавого! Природа створена багато, красиво і мудро. Якщо уважно подивитися на звичне явище, воно відкриється новими, чудовими гранями. Можна зупинити свій погляд і помилуватися. А можна пройти повз і нічого не помітити ...

Про Нього чули всі, але мало хто знайомий особисто. «Хто Він?» Це программа про найкультовішу особистість у світі.

Спецпроект БЕЗПЕЧНА ВАЛІЗА - оновлена програма «Пакуй валізу» про прихисток українців в різних країнах. Нажаль, через війну свої домівки залишили понад 15 мільйонів українців. Рятуючись від небезпеки, вимушені переселенці переїхали в міста-прихистки на західній Україні, а також перетнули кордон. Життя мільйонів українців сьогодні вмістилося в одну валізу. Куди втекти від війни? Що робити, щоб не загубитися на чужині, як отримати допомогу, житло, роботу та підтримку?

Роман Макогон та Макс Шаргаєв готові пірнати максимально глибоко, щоб з музичного дна дістати для вас справжні перлини світової музики. Історія сучасної музики доступно та з піратським вогником в подкасті «Пірати музичного моря»

В цій передачі ви знайдете музику на будь-який смак і дізнаєтесь історію всіх основних музичних стилів

Радіо сканування соціально активних! Змішуємо людей, історії, досвід, помилки, перемоги, любов, не любов, сум та гумор і виходить тонізуючий обідній коктейль для нових звершень!

1. Міф про те, що середньовічна Церква вірила в плоску Землю 2. Міф про те, що Християнство стало причиною занепаду науки античного світу 3. Міф про тисячі спалених вчених церквою- кейс Джордано Бруно 4. Міф про те, що середньовічна Церква гальмувала розвиток науки 5. Міф про жорстокі переслідування Церквою Галілео Галілея 6. Міф про те, що Церква забороняла дослідження людських тіл 7. Міф про те як Церква була проти анестезії і вакцин 8. Бонусний випуск - міфи про покаяння Дарвіна, про віру Ейнштейна, і про Ньютона. Ведучий - теолог, пастор Сергій Накул

Інтерв'ю з популярними акторами, режисерами, продюсерами та відеоблогерами. Розмова напіврозважального, напівсерйозного напрямку, яка буде до душі не тільки кіноманам

Доктор Харольд Сейла зібрав історії про відомих людей, які зуміли зробити у своєму житті великі справи, часто незважаючи на нестерпні умови. Всі історії цього циклу передач засновані на справжніх біографічних відомостях і достовірні у всіх своїх подробицях.

Ми спілкуємося з найкращими експертами у своїй галузі. Дізнаємося більше про здоров’я та те, як функціонує людина: дієтологи, лікарі, генетики, нейробіологи. Говоримо про все, що пов’язано з вибором продуктів та продукції: парфумери, технологи, еко-блогери. Спілкуємося з експертами, які надають різні види послуг: шеф-кухарі, кондитери, барісти, спеціалісти з підбору персоналу, експерти у питаннях етикету, гіди.

РЕФОРМАЦІЯ - це програма про зміни в суспільстві, культурі, політиці, музиці, бізнесі. А головне, вона про реформацію мислення. Реформація необхідна як нашій країні в цілому, так і особисто кожній людині. Через 500 років реформації в Європі, гості програми розглядають європейський досвід і обговорюють актуальність цього досвіду в наш час, в проекції на нашу країну і суспільство. Програма виходить по понеділках з 16:00, ведучий Віталій Царюк.

Молоді, досвідчені і дієві. Знайомтеся - це сучасні українці. Вони знають ціну часу і професійності, займаються саморозвитком і не бояться відповідальності. В ефірі програма."Нова генерація". Заходь на бесіду з новим поколінням!

Вітаю! Я прошу вас зупинитися та звернути увагу на ... себе. Так хочеться бути задоволеним, бадьорим і успішним. Це можливо! Відкрийте для себе захоплюючий внутрішній світ. Программа YOU - слушний для цього час. Разом ми знайдемо потрібні рішення життєвих питань, тому що вихід є! Отже, перед вами - внутрішній світ. Ви - скульптор. Створіть шедевр! Зустрінемося у п'ятницю о 16.00. Християнський психолог Юлія Юр'єва. Давайте спілкуватися!

Призначені бути хорошими! "Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували". Біблія

Суб'єктивно та упереджено про нові музичні релізи та новини у світі шоубізу. А також зустрічі з відомими, талановитими музикантами в затишній студії РадіоМ

І прописані істини потребують, щоб їх часом нагадували! Істинне Слово Боже, вічні герої Біблії, православні святі, що дійшли до вічності та відповіді на одвічні запитання з єпископом Отцем Савою.

Програма проходить у рамках спецпроєкту «Марафон Донбас» на Радіо М Спецпроект Марафон Донбас - серія з 10 радіопрограм, присвячених актуальним темам Сходу України

Камео - це програма про кіно. Цікаві факти із кіноіндустрії, шедеври кінематографу, життя акторів та режисерів. Гості зі світу кіно, театру та телебачення

«Ефіри в умовах війни» — це спеціальні випуски щодня на Radio M в ці непрості для кожного з нас часи! Ми завжди поруч! Разом ми сильніше! Не втрачаємо надії та віри. Слухайте наші програми, зберігайте спокій, моліться за Україну, підтримуйте один одного! Телефонуйте за безкоштовним номером психологічно-духовної підтримки 0 800 50 77 50

"Мова — це генератор і найвища форма патріотизму, Божий дар і ключ до вивчення культури, історії, традицій..."— писала Леся Українка. Авторки програми "Мовне питання" - Юлія Скоробогач і Катерина Шаповаленко, виносить на розгляд різні теми, що допомагають побачити мовленнєві особливості українців, те як ми можемо любити і боронити словом, плекати до нього любов і берегти попри все.

Материнство — найбільше протиріччя нашого життя. Про нього складаються легенди, його оспівують в піснях. Воно надихає, заряджає енергією, змушує мізки працювати ще сильніше. Але разом із тим, діти іноді дратують настільки, що хочеться їх відшмагати тугим ременем, від постійної втоми забуваєш як тебе звати, а від рутини і буденності починаєш впадати в депресію. Як не збожеволіти від цього життєвого протиріччя? «Мамські пристрасті» — місце, де ми обговорюємо найгостріші та інколи болючі питання, ділимося досвідом, вчимося жити та отримувати задоволення.

Бути готовим говорити про особисте та вічне, залишивши #ЗаДужками все матеріальне і пусте…

Бути чи не бути? – ось в чому питання. А якщо бути то ким? Якою, яким? Та як стати гідною людиною, Особистістю? Бути мудрими батьками – це мистецтво, і воно не народжується само по собі. Як і Особистість, якою ми хочемо, щоб наша дитина була, не збуде проявлятися само по собі. Той потенціал Особистості, який закладено в кожну людину, треба зрощувати, правильно поливати, удобрювати, зберігати від негативного впливу, підтримувати та в міру піклуватися. Про те, як нам, батькам, сформувати з нашого маленького «клубочку щастя» гідну людину, яка буде успішна, здорова, щаслива в цьому житті, про те, як сформувати з дитиною відносини довжиною в життя та виховувати його в радості, мирі та любові, мі говоримо в нашій передачі «Моя дитина - особистість». Ведуча – психолог, коуч особистого розвитку та експерт з виховання дітей - Тетяна Писаренко.

«Звідки пуп у мене на животі?», «Чому зебра смугаста?», «Хто намалював в небі веселку?» Лише за хвилинку ви отримаєте відповідь на геніальне дитяче питання. Корисно послухати і дорослим, і діточкам.

У передачі представлені різні точки зору на питання щодо єврейських свят, традицій і того, про що говорять Священні писання

Реальні історії з життя людей, які задавали свої складні запитання Богові, і отримували на них відповіді. Бог не мовчить!

Чи можна у 21-му столітті берегти себе в чистоті до шлюбу? Як зробити круту вечірку без вульгарщини, алкоголю та інших «розважальних» речовин? Коли молоді спеціалісти почнуть впливати на державному рівні? Ми маємо свою думку по кожному з цих питань. Але обирати звісно вам ;)

Їхні валізи завжди наготові. Історії волонтерів та громадських активістів, патронатних об'єднань та людей, які допомагають українцям адресно і власними силами у найскрутніший час.

Зцілення потрібне зараз кожній людині. Зцілення тіла, душі. Наші емоції, стосунки з близькими, дітьми, колегами, з самим собою потребують зцілення майже кожного дня. А ще нам дуже не вистачає любові. Кожен з нас мріє бути любимим. Кожен з нас хоче, щоб поряд була людина, яка приймає нас такою, якою людиною ми є. Але це дуже велика рідкість в нашому житті. В наших передачах психолог Тетяна Писаренко буде розкривати справжню сутність любові. Любові, яка зцілює. Любові, яка дає надію, віру, в те, що зцілення від образ, неприйняття, самотності, конфліктів, страху, поразок, хвороб та ін.. – можливо! Любов багатогранна та прекрасна. Любов, яка заповнює порожнечу та наповнює серце миром, радістю. Де ж ця любов? Як її знайти та втримати? І як стати тим, хто буде джерелом цієї любові для інших людей? Слухайте нас кожен четвер о 13:00 на радіостанції RadioM та отрумуйте відповіді на свої запитання.

Щосереди о 18:00 дізнається у своїх гостей те, що вони можуть сказати тільки найближчім людям.

Мета програми - захист дітей. На жаль, дуже часто і від найближчих дорослих. «Обережно: ДІТИ!» - це місце, де батьки та діти можуть почути один одного та кожна дитина може увійти в своє право мати щасливе дитинство. Тут дозволяється «виносити бруд» з дому, школи та оточення діток. І тут вірять, що любов здатна знайти вихід із будь-якої безнадійної ситуації.

«Живий Манускрипт» - передача, в якій капелан Ігор Плохой розглядатиме тексти Святого Письма під кутом сучасного застосування. Часто написаний древній Священний текст є для багатьох людей «мертвим», не актуальним… Як оживити стародавні послання? Чи є вони для нас сьогодні життєво актуальними? Чи порушуються в них теми наболілі, злободенні та насущні для сучасної людини? На ці питання шукатимемо відповіді у прямому ефірі щовівторка о 16:00. Тож, телефонуйте, запитуйте, коментуйте, слідкуйте!

Прості відповіді на складні духовні питання

Молодіжний проект, що висвітлює актуальні питання, оглядає світові тренди та витягає "скелети з шафи". Альтернативний погляд на суперечливі новини та "розбір польотів", що допомагає зорієнтуватись в інформаційному хаосі.

TeensTok — це програма про та для молоді. Ми вам доведемо, що тінейджери — напрочуд цікавий народ, в якого точно є чому повчитись. Стосунки (романтичні, з батьками, дружні), освіта, культура дозвілля, тренди, фан — далеко не повний список тем, про які говоримо тут. Молодь — наше теперішнє, а не майбутнє.

Книги, розповіді та захоплюючі історії для дітей

Цикл передач "РеАктив" пропонує увазі слухачів та глядачів розмови із цікавими людьми з різних сфер життя. Інтерв'ю охоплють розповіді про різні життєві моменти, досвід служіння, вирішення конфкліктних ситуацій, рекомендації книг, а також відповіді на питання аудиторії

У програмі "Що робити, якщо ..?" психолог Тетяна Писаренко відповідає на питання, що найбільш хвилюють і задаються в умовах сучасної реальності: • Що робити, якщо страшно спати ночами? • Що робити, якщо хочеться постійно плакати? • Що робити, якщо в сім'ї розійшлися думки про своє майбутнє? • Що робити, якщо не можу впоратися із тривогою? • Що робити, якщо втратив близьких? • Що робити, якщо не хочеться жити? • Що робити, якщо всередині повно гніву, негативу, хоч розумієш, що це погано? • Що робити, якщо немає нічого робити? • Що робити, якщо немає впевненості у собі? • Що робити, якщо самооцінка на нулі ще нижче? • Що робити, якщо не бачу виходу/невизначеності? • Що робити, якщо залишилася одна з дитиною у чужій країні? • Що робити, якщо не вірю, що вдасться все налагодити? І багато інших! «Ви ставите питання – ми відповідаємо» Задайте своє запитання або опишіть ситуацію, яка потребує вирішення, і ми дамо відповіді у програмі «Що робити, якщо…?»

«Все у ваших руках, тому їх ніколи неможна опускати». Так казала Коко Шанель. А ми кажемо, що життя чудове у всіх своїх проявах. Труднощі, незалежно від їх тривалості, складності та глибини переживань, - завжди тимчасові. Ця програма для тих, кому нелегко зараз чи було зовсім неможливо нещодавно. Наші герої надихають, дивують та радують.

Кожна людина намагається знайти щось надприроднє в цьому світі. І деякі люди знаходять такі дива в своєму житті, які просто не мають логічного пояснення. Будемо розбиратись в цікавих історіях про чудеса в програмі "Це - неможливо!" з Ігорем Середою. Щосереди о 16:00

Подорожі вчать більше, ніж будь-яка наука. Іноді один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж десять років життя вдома. Передача «Час Подорожі» - це розмаїтий погляд на мандри очима різних людей, це розповідь про їх емоції та відчуття, мрії та пригоди, а також це корисні поради як заздалегідь підготуватися до подорожі та отримати від неї максимальне задоволення та найкращі враження.

Якщо людина не читає, її мозок починає сидіти на дієті. А жорстка дієта – це завжди зло. Тому варто годувати свій мозок, «Шоб мАзгі не засохли». Ведуча програми шалений книгоман. Третій рік у фейсбук веде групу «Шоб мозги не засохли» та минулого року видала власну книгу. Щоразу у програмі представники різних професій, бук-тьюбери та книжкові блогери, працівники видавництв, письменники. Одним словом, закохані у книги люди, які діляться враженнями і рекомендують найкраще! А у слухачів є змога отримати книгу у подарунок від крутих видавництв країни.

Серіали стали невід'ємною частиною нашого життя, всі ми полюбляємо подивитися щось у вільний час. В передачі "Епізод" розбираємо на дрібничкі всі топові серіали і обговорюємо найактуальніші новини кіноіндустрії.

В народі кажуть, що копійка гривню береже, але на сьогоднішній день багатьох бентежить дещо інше питання, а саме “як не рахувати копійки, а жити в достатку?” Відповіді на ці та багато інших запитань в передачі "ProГроші" з ведучим Русланом Хабло та фінансовим експертом - Дмитром Остапенко

Рано чи пізно нам необхідна відверта розмова. Без свідків. Про вчинки слова та події, які ранять серце і крадуть спокій у душі. Безвихідних ситуацій не буває. Бувають ситуації, вихід з яких ми просто не бачимо. Приходьте й поговоримо в форматі «відверто про наболіле». Без зобов'язань та імен. Ви в будь-який момент можете включитися в розмову і висловити свою думку. Не порушуючи таємницю сповіді, ми будемо говорити про те, про що більшість людей вважають за краще мовчати і терпіти, поки вистачає сил. Почніть говорити про свої проблеми вже сьогодні з тими, хто може почути і допомогти вам завтра.

Ця програма про все актуальне, цінне, важливе для жінки, якою б вона не була. Тут і розмови з фахівцями, досвід простих жінок, цікаві глибокі історії про життя