Шоб мАзгі не засохли

Якщо людина не читає, її мозок починає сидіти на дієті. А жорстка дієта – це завжди зло. Тому варто годувати свій мозок, «Шоб мАзгі не засохли». Ведуча програми шалений книгоман. Третій рік у фейсбук веде групу «Шоб мозги не засохли» та минулого року видала власну книгу. Щоразу у програмі представники різних професій, бук-тьюбери та книжкові блогери, працівники видавництв, письменники. Одним словом, закохані у книги люди, які діляться враженнями і рекомендують найкраще! А у слухачів є змога отримати книгу у подарунок від крутих видавництв країни.

Останні випуски
15/04/2019
Є події, які дуже хочеться забути. Але їх важливо пам’ятати, аби вони не повторились, аби зробити висновки й вшанувати тих людей, які, без перебільшень, здійснили героїчний вчинок. А ще про такі події варто читати! Що саме? Розказують наші гості – флорист Інна Бондаренко, яка любить не тільки читання, але й займається каліграфією та письменниця, блогер, піарник Ксенія Резнікова.
01/04/2019
«Когда на сердце холод, страх и тьма – лишь юмор не дает сойти с ума!» писав Леонід Філатов. І казав правду! У програмі розповідаємо про книги, які дарують нам гарний настрій. Наші гості – закохана у книги Софія Векуа й Тетяна Мажаровська, лектор, власниця Бюро незабываемых вояжей Kiev sharmant й мандрівниця, яка тільки-но повернулась з Ірану.
25/03/2019
Як то кажуть, на смак і колір всі фломастери різні. Так і з книгами. Один від твору в захваті, а другий ледве-ледве дочитав «шедевр». У понеділок, 25 березня, об 11.00, в програмі «Шоб мАзгі ще не були висушені» ми трохи посперечаємось про смаки і поговоримо про дуже розрекламованих книгах (на нашу скромну думку). Наша гостя - Світлана Сом, автор ідеї першого в Україні автобуса бібліотеки «Кніжкобус» http://bookbus.kiev.ua  Автобус розфарбований в яскраві кольори, на даху у нього динаміки, а всередині більше 100 кращих книг, смартфони, ноутбуки та планшети з освітніми програмами та веселими іграми, акустична система, плазма. Про це класному проекті Світлана більше розповість в ефірі Як то кажуть, на смак і колір всі Цього разу ведуча Зоя Нікітюк теж вставить свої п'ять копійок, розповідаючи про занадто розрекламованих книгах.
18/03/2019
У минулій програмі «Шоб мАзгі ще не були висушені» розповідали про поезію і весняному настрої. Цього разу забудемо про лірику і згадаємо про ... розслідуваннях, методах Шерлока, сюжетах Крісті, класичних і сучасних детективах. Слухайте «Шоб мАзгі ще не були висушені» в понеділок, 18 березня, об 11.00. Наші гості: Ірина Суконнова, мама трьох дітей і власниця будівельного бізнесу, яка просто обожнює детективи! Мар'яна Хемій, редактор блогу Yakaboo на шляху до обожнювання детективів!
11/03/2019
Програмі вже більше року, а ми ще жодного разу не говорили про поетів та вірші. Виправляємо це неподобствоJ Весна – ідеальний час не тільки для того, аби писати вірші, але й читати, вчити неймовірні рядки. Які саме? Розповідають наші гості. Ганна Фоменко – викладач англійської мови British Council Ukraine. Обожнює не тільки мову Шекспіра, але й рідну, українську – недаремно свого часу викладала її в університеті. Може годинами не відриватись від томика з віршами українських поетів. Анастасія Красовська, весільний організатор. За освітою – психолог, тому найближчим часом планує повернутись до цієї професії. Любить вірші Вані Якимова, Віри Полозкової, Михайла Юдовського.
04/03/2019
«Можна вічність шукати, розбивати до крові коліна, Обдзвонити всі готелі, пошти. Але, вийшовши в поля, Переконатися знову, що природа на самій-то справі Все затіяла з метою однієї - розквітнути для тебе ». Київський поет Ваня Якимов, звичайно ж, має рацію. Все для нас, дорогі красуні! Наші гості: Анастасія Ігнатова, автор книги «Мама встигне все. Досвід і історії успішних жінок ». Слава Світовит, письменниця, головний редактор книжкової серії «Теплі історії», співзасновник і ідейна натхненниця креативного простору Creative Women Space.
25/02/2019
Труднощі, звичайно, нас не вбивають ... Але, як пережити період, коли вони роблять нас сильнішими? У програмі «Шоб мАзгі ще не були висушені» гості розкажуть про книги, які допомагають пройти складний період в житті. Ірина Тетера в своїй книзі «Вибір без вибору, або Історія про те, у чому я ніколи не сумнівалася» розповіла історію львів'янки Мар'яни Калабан. Героїня одночасно дізналася про свою третю вагітність і про діагноз «гостра мієлоїдна лейкемія». Олеся Марчук в автобіографічній повісті «Передчасне щастя» розповіла про те, хто ж це такі - дітки з долоньку, як вони борються за життя в дитячих реанімаціях і місяцями зростають в пологових будинках під пильним контролем докторів і апаратів.