![Книги-нагадування](assets/cache/images/shobmasgi/15042019shobmazg-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Шоб мАзгі не засохли
Шоб мАзгі не засохли
Книги-нагадування
Є події, які дуже хочеться забути. Але їх важливо пам’ятати, аби вони не повторились, аби зробити висновки й вшанувати тих людей, які, без перебільшень, здійснили героїчний вчинок. А ще про такі події варто читати! Що саме? Розказують наші гості – флорист Інна Бондаренко, яка любить не тільки читання, але й займається каліграфією та письменниця, блогер, піарник Ксенія Резнікова.