Компрометуючий родовід Ісуса Христа
Розглянемо, на перший погляд, дивний різдвяний родовід Ісуса, і особливо зосередимо увагу на жінок з компрометуючими історіями. Чому вони там, і навіщо такі родичі Ісусу? Про це йшлося в програмі «Сторінками Біблії» з пастором Сергієм Накулом.
Зрілість: гірко-солодка пігулка
Чи справді зрілість – це пігулка від всіх проблем? Дуже цікава розмова з військовим капеланом Олександрою Андріяшиною у програмі «Епідемія доброти».
У близької людини ПТСР: що робити? 
Що робити та що не робити, якщо у вашої близької людини ПТСР? На ці та інші питання шукали відповіді у програмі «Формула сім’ї» разом з Олексієм Травниковим. 
Як знайти в собі опору? 
Як знайти в собі опору, щоб можна було вистояти в ці важкі часи? Як чинити опір усім негараздам? На ці та інші питання шукали відповіді у програмі «Формула сім’ї» разом з Олексієм Травниковим. 
Сподівання, плани, мрії – свята трійця!
Що робити з цією "святою трійцею" під час війни? Про які плани та мрії взагалі може йти мова? На що або на кого сподіватися, коли ти не впевнений у завтрашньому дні? Відповіді на ці запитання ви можете знайти у новому випуску передачі «Епідемія доброти» з капеланом Олександрою Андріяшиною.
Ліки для душі
Які існують ліки для душі? Як серед них знайти найдієвіше для себе? На ці та інші питання шукали відповіді у програмі «Епідемія доброти» разом з капеланом Олександрою Адріяшиною. 
Що таке Адвент?
Що таке Адвент? Три непорушні Божі обіцянки з трьох текстів книги Буття! Розглядали цю тему в програмі «Сторінками Біблії» з ведучим, пастором Сергієм Накулом.
Культура – духовна броня українців
Про захисні функції культури, документалістику під час війни, мову як засіб ідентифікації та «День вишиванки» в межах культурної дипломатії України у світі - у програмі «Код нації» з ведучою Юлією Скоробогач та гостею, українською режисеркою, громадською діячкою, засновницею Всесвітнього дня вишиванки, Лесею Воронюк. 
Християни та фінанси
Чи говорить нам Біблія щось про фінансову сферу нашого життя? Як заробляти та накопичувати, не приліпляючи при цьому своє серце до грошей? Як вести сімейний бюджет? На ці та інші питання шукали відповіді разом з єпископом Миколою Савчуком та ведучим Андрієм Копиловим у програмі «Біблійний погляд».
Класні класики
Невідомі факти про відомих українців: «Хто був ще, окрім Шевченка?» «Коли українська інтелігенція з'явилася в європейській спільноті?» «Що не так з нашими уявленнями про класиків?» В гостях Ольга Гураль, Директор Музею видатних діячів української культури, кандидат історичних наук. На ці та інші питання шукали відповіді у програмі «Код нації» разом з ведучою Юлією Скоробогач. 
Зима – радість крижана
Зима може та має бути радістю. Особливо грудень. Бо це місяць, в якому багато добрих свят. Але чи маємо ми право радіти цьому? Як бути українцям під час війни? На ці та інші питання шукали відповіді у програмі «Епідемія доброти» разом з капеланом Олександрою Адріяшиною. 
Свобода та відповідальність
Як поєднувати свободу і відповідальність? Як здобути одне та інше? На ці та інші питання шукали відповіді у програмі «Епідемія доброти» разом з капеланом Олександрою Адріяшиною.