Хто ми і що несе наш рід: про українців та українство послідовно, на фактах, прикладах, в персоналіях. Наші корені, автентика, вивчення культури і скидання міфів. Щоб нарешті спробувати збагнути, які ж ми, українці, насправді.

"Капеланська година" – це програма, яка відкриває двері до світу духовності та християнства. В етері цієї програми ви зможете відчути особливу атмосферу розмов, сповнених надією, вірою та душевністю. Кожен епізод "Капеланської години" присвячений глибоким та важливим питанням життя, моралі та духовності. Ведучий програми, Сергій Накул, який є досвідченим пастором та капеланом, спілкується з різними духовними лідерами, побратимами і капеланами, які діляться своїми думками, висловлюють поради та відповідають на питання слухачів. "Капеланська година" не лише для військовослужбовців або родин. Ця програма є важливим джерелом натхнення та відпочинку для слухачів, які шукають духовний розвиток та гармонію у своєму житті.

Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щочетверга та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!

Ми - ведучі ранкового шоу, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.

Біблія. Книга, яка протягом ось вже двох тисячоліть впливає на долі всього людства. Книга, яку просто цікаво читати. Запрошуємо вас в захоплюючу пригоду Сторінками Біблії. Ці передачі грунтуються на проповідях доктора богослов'я Джона Вернона МакГі.

Чи достатньо ми знаємо про здоровʼя? Саме в програмі «Медичний контекст» ми розглядаємо найцікавіші та найважливіші аспекти медицини. Інтервʼю з медичними фахівцями, огляди найновіших технологій у галузі здоров'я, а також корисні поради для покращення ваших процесів життєдіяльності. Ми прагнемо зробити медичну інформацію доступною та зрозумілою для всіх.

Розказуємо історії, досвід і біль, який зробив сильніше і доросліше. Дорослішання - це процес всього життя. І у кожного є події, історії, люди, які допомогли пройти складний етап і стали таким досвідом.

"Штиль... Бриз... Вітер. Шторм! 9 вал!!!... - і все це за 40 хв музичної передачі". Підбірка сучасної християнської музики і класики, вилаштувана у порядку зростання потужності

Вони віддані своїй справі, притягують простотою і досяжністю, роздають себе примножуючи людяність і знаходячи велич людської душі. Для одних це питання вродженого таланту чи особливого дару, для іншого - впахування (саме це слово, і ніяке інше)! Майстерня - це місце зустрічі з Людьми, які проходять шлях від учня до майстра, залишаючись вірними своїй справі.

Сьогодення настільки швидкоплинне, що інколи, навіть не має часу проаналізувати те, що відбувається навколо. Зробити "екватор" свого життя. Зазвичай, серед тижня, таким "екватором" - виступає середа, а в нашому випадку, Середа виступає ведучим, який допоможе проаналізувати підсумки твого життя, або життя гостей, які потрапляють до студії.

Є погляд об'єктивний, є суб'єктивний, а є Біблійний погляд. В цій програмі ведучий Сергій Балаян підіймає надважливі питання, з яких складається наше повсякденне життя. А відповідають на ці запитання священнослужителі, пастори різних церков та деномінацій

Музичний подкаст «ПОЧУЙ» - це проєкт Святослава Тромси про талановитих українців та їх музику. Протягом 40 хвилин виконавці й автори пісень розкажуть які життєві історії стали підґрунтям для написання треків, що залітають в плей-листи тисяч українців. Наша розмова про сенси, особистий досвід, зміну поглядів і виклики музичної творчості під час війни. Вмикайте подкаст «ПОЧУЙ» щосереди об 11:00 та ловіть хвилю натхнення разом з нами!

Психологічні посиденьки - розмови про психологію зрозумілою мовою. Питання про душу і духовність, минуле і майбутнє, сенси і цінності, емоції і відчуття, причини і наслідки, життя і смерть - про те, що турбує зараз українців.

Через війну Україну накрила фінансова буря. Наші гроші опинилися у вихорі нової реальності, а витрачати їх з мудрістю стало ще складніше. Для цього ми запустили серію програм про фінансову грамотність. Підприємець Дмитро Остапенко розповідатиме про свій досвід управління грошима та відповідатиме на запитання слухачів. Долучайтеся.

Цикл передач "Загартовані" піднімає питання, з якими стикається кожна людина, що знаходиться в зоні бойових дій. Разом з психологами та військовими капеланами ми допомагаємо пройти шлях соціально-психологічної реабілітації та повернутися в мирне життя.

Якщо запитати у людей чи хочуть вони бути щасливими у стосунках, більшість відповість «Звісно!». Але чи хочемо ми працювати над ними?- це запитання слідує одразу. У програмі «про стосунки» Дмитро Остапенко ділиться практичними підказками, як для тих, хто тільки планує сім’ю, такі для тих, хто вже у шлюбі. Як правильно війти у відносини? Як підтримувати одне одного у важкі періоди? Як впоратися з конфліктами? І головне, як побудувати щасливі відносини. Якщо ви готові бути щасливими у стосунках- приєднуйтесь!

Сьогодні багато людей мріють мати успішне, прогресивне, щасливе життя. І ми розуміємо, що є фактори, котрі впливають та допомагають досягти цього. Такими факторами є справжні цінності, духовні глибинні речі, котрі спроможні змінити наше мислення і позитивно вплинути на ціле життя. В передачі «Сховок» ми допоможемо тобі знайти справжні життєві скарби, котрі змінять життя на краще.

Разом з вами ділимося порадами та перемогами, запитаннями та відповідями, досвідом того, як поширювати добро, як перемагати зло. Сила слова та посмішки, сила волонтерської гривні, сила дружніх обіймів та дзвінка родичам — то реально потужна сила! Тож, сіємо не паніку, а епідемію доброти!

Скільки ще ти збираєшся вимучувати себе питаннями пошуку себе, сенсів, мотивації? Як довго збираєшся сповзати в інертність і сумніви, міркуючи про правильність свого вибору? В програмі "PRO ПОКЛИКАННЯ" з Дмитром Остапенком, засновником школи New Lifestyle скеровуємося у напрямку СВОГО покликання, розглядаємо інструменти його пошуку і втілення в життя; говоримо про те, як заробляти гроші, займаючись справою по душі, як балансувати між роботою та особистим життям, словом - як жити СВОЇМ життям!

Привіт! Ми сім'я Пастушак, нас звуть Олександр та Надія. Пропонуємо вашій увазі передачі на різні теми, які стосуються сімейних відносин і не тільки. Як добре, коли після роботи чоловік з дружиною і з дітьми сідають за стіл для душевної бесіди про Біблійні історії. В нашій сім'ї ми з самого початку розпочали читання Біблії кожного дня, так продовжуємо і до сьогодні. Слухайте нас, пишіть, телефонуйте, задавайте свої запитання і розказуйте свої історії, і ми будемо разом вирішувати Ваші життєві проблеми.

Про що вам говорить вираз християнська музика”? Схоже щось на акапельний церковний спів у храмі, правда? З подкастом Свята Тромси і Міши Манастирського “Свято-Монастирський” плейліст ви зрозумієте музику краще і відкриєте в собі здібність чути вухами та слухати серцем. Це своєрідний check-up музичних композицій, в якому кожна пісня розкривається як ціла історія, в якій може бути рок, поп, джаз, госпел, воршіп, фанк, електроніка та звісно ж класика. Слухай подкаст щочетверга об 11:00 та поповнюй добірку на своєму телефоні треками з глибинним змістом та неймовірною лікувальною силою. “Свято-Монастирський” плейліст — це музика про нас і Творця Всесвіту. Про маловідоме, що творилося наодинці в тиші, і стало відомим мільйонам.

Музично-розважальна програма, складена із композицій різноманітних музичних жанрів та виконавців, приправлена розмовами ведучих Святослава Тромси та Романа Макогона.

Ти здушений проблемами, питаннями без відповідей, тонеш у сумнівах щодо прийняття рішень, не знаєш, в кого ще запитати і де шукати те, що принесе позитивні зміни?! Тобі здається, що у своїх спробах і намаганнях ти борешся з вітром?! Дозволь нам бути поруч з тобою в цьому періоді! Дай нам шанс показати, як Бог дивиться на тебе і, що Він робить в час, коли ти розгублений, повний сумнівів у своїх рішеннях та відчуваєш нестерпний біль та страх. Запрошуємо тебе на зустріч з Богом у програмі "Питання до Виробника".

Програма "Час на право" – це розповідь про складні юридичні тонкощі простими словами. Зараз – час, щоб реалізувати своє право. Вам не треба заглиблюватись в складні юридичні речі в умовах воєнного стану, щоб отримати бажаний результат. Ця програма покликана полегшити життя в умовах війни – дати відповіді на проблемні питання, та пояснити, як діяти в рамках закону без допомоги юриста.

В творчості завжди важлива суть, форма піддається змінам часу

Формація галузевих спеціалістів, які генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Інтелектуальні комунікації, обмін досвідом та напрацювання проектів в програмі Кабінет експертів