Питання до виробника

Ти здушений проблемами, питаннями без відповідей, тонеш у сумнівах щодо прийняття рішень, не знаєш, в кого ще запитати і де шукати те, що принесе позитивні зміни?! Тобі здається, що у своїх спробах і намаганнях ти борешся з вітром?! Дозволь нам бути поруч з тобою в цьому періоді! Дай нам шанс показати, як Бог дивиться на тебе і, що Він робить в час, коли ти розгублений, повний сумнівів у своїх рішеннях та відчуваєш нестерпний біль та страх. Запрошуємо тебе на зустріч з Богом у програмі "Питання до Виробника".

Останні випуски
06/12/2023
Які непомітні нитки зв'язують гадання та окультні ритуали з нашою психікою та долею? У зануренні в історію, Біблію та психологію магічних практик, розкриваємо тонку межу між духовністю та окультизмом. Це інтерв'ю про реальні наслідки, які можуть спіткати тих, хто наважився заглянути за грань видимого, і як сучасне суспільство трансформує древні вірування в гадання, сучасні міфи та розваги?
30/11/2023
Говоримо про темну сторону авторитарного лідерства. Від історичних та біблійних аналогій до психологічного впливу, від особистих драм до організаційних катастроф. Як незрілість та деспотизм в лідерах ламає волю та гасить світло інновацій. Чи можна віднайти рівновагу між авторитетом, який надихає, та авторитарністю, яка зламує?
15/11/2023
В цьому випуску розкривається сутність характеру через призму біблійних вчень, зв'язок між внутрішніми змінами та їх відображенням у житті, підкреслюючи значення саморефлексії та божественного керівництва у формуванні особистості.
16/08/2023
В цьому ефірі говоримо про значення та тлумачення понять ""любити/любов"" у різних мовах та контекстах; розглядаємо роль Єви у створенні Адама та необхідність знаходження свого партнера; аналізуємо процеси пошуків кохання, зародження любові, значення сексу та його відношення до любові, а також вплив тіла, душі та духа на людський організм."
12/07/2023
Якщо в попередньому ефірі ми робили загальний оляд самооцінки, то цей випуск присвячений саме завищеній самооцінці. Говоримо про критерії, за якими можна визначити її висоту, які наслідки вона має на особистість та взаємодію з оточенням, як жити і працювати з людьми високих польотів?
05/07/2023
В цьому ефірі розглядається виховання самооцінки, вплив на неї оточення і біблійне бачення власного сприйняття себе, про духовне формування власної цінності та ефективні стратегії взаємодії в умовах негативного ставлення. Крім того, в програмі розглядаються найрозповсюдженіші проблеми, пов'язані з хворобливим переоцінюванням себе та ризиками завищеної самооцінки.