Сторінками Біблії

Біблія. Книга, яка протягом ось вже двох тисячоліть впливає на долі всього людства. Книга, яку просто цікаво читати. Запрошуємо вас в захоплюючу пригоду Сторінками Біблії. Ці передачі грунтуються на проповідях доктора богослов'я Джона Вернона МакГі.

Останні випуски
12/06/2024
Цілеспрямованість та посвята Божій справі не проста штука. Бо кожен з нас бореться з власними сумнівами та думками. Однак рівень втоми і тиску може посилюватись, коли є зовнішні фактори, яким твоя справа не подобається чи заважає. Саме з цим зіштовхнувся Неємія, Божий пророк який був призначений Богом відбудувати стіни Єрусалиму. Та завдяки Божій присутності у Нього все вийшло. А як у вас? Чи бувають сумніви, переживання та стреси стосовно того, чи варта ваша справа життя? Долучайся до етеру та проаналізуй себе
05/06/2024
1 червня, кожного року, ми святкуємо день захисту дітей! Невже все так погано? Від чого або від кого дітям потрібен захист!? Чи допомагає усиновлення? Як допомогти дітям, які залишились без сім’ї? Що про це говорить Біблія? На всі ці запитання спробуємо дати відповідь разом з багатодітним татом Костянтином Антонюком
29/05/2024
Християнство це в першу чергу про Біблійність вчення. МИ орієнтуємось на Біблію, вивчаючи різні життєві питання. Християнська віра походить зі сторінок Бібліії, і тому нам важливо кожну ідею чи доктрину перевіряти на фактор істинності через призму Писання. Тема Трійці проходить через всю Біблію, але жодного разу не згадується одним словом. Тому, сьогодні пропоную розібратись і зануритись в сторінки Біблії, щоб дослідити істинність вчення про Трійцю.
22/05/2024
Горе, ніколи не повязано з посмішокю на обличчі чи радістью, це завжди біль і сльози. Читаючи книгу Біблію, ми вчимось реагувати на страждання, тримаючись за надію в Бозі. пророк Неємія, в свої книзі описує неаби які актуальні теми для нашого життя, тема боргів, позики, і відсотків, мабуть знайома багатьом. Спробуємо навчитись цим керувати і впершу чергу турбуватись про інших.
15/05/2024
Лідерство в книзі Неємії, вчимось реагувати на заговори, і всякого роду підставу! Бог не помиляється, і все посилає в свій час!
08/05/2024
Життя Ісуса можна поділити на 4 важливих етапа: Втілення; Воскресіння; Вознесіння; Друге пришестя! Цей раз розглянемо Вознесіння. Чому воно сталось? Яка його ціль? Чи варто нам його святкувати, про все це поговоримо в прямому ефірі!
06/05/2024
Перелік імен в 3 розділі Неєміі, на перший погляд, здається не цікавим і не потрібним, але саме завдяки ньому, ми знаємо тих кому були не байдуже і тих хто погодився будувати стіни міста!