ПОЧУЙ

Музичний подкаст «ПОЧУЙ» - це проєкт Святослава Тромси про талановитих українців та їх музику. Протягом 40 хвилин виконавці й автори пісень розкажуть які життєві історії стали підґрунтям для написання треків, що залітають в плей-листи тисяч українців. Наша розмова про сенси, особистий досвід, зміну поглядів і виклики музичної творчості під час війни. Вмикайте подкаст «ПОЧУЙ» щосереди об 11:00 та ловіть хвилю натхнення разом з нами!

Останні випуски
02/05/2024
Гурт МОВА виконує українські ретро-хіти 1960-1980-х років. У колективу дві важливі місії: відновлення пам'яті про шедеври української естради та заповнення порожнечі, що з'явилася в українському культурному просторі після вигнання з нього російського маскульту. 26 травня до Дня Києва МОВА разом із Кирилом Черкашиним (саксофон) і Євгенієм Дубовиком (клавішні) презентує нову програму — український джаз 1960-х. У подкасті ПОЧУЙ говоримо про забуті українські музичні шедеври, які отримують нове життя завдяки творчості гурту МОВА. Долучайтесь!
18/04/2024
ANNEI ― екс-учасниця проєкту «Голос Країни» та бек-вокалістка MONATIK презентувала дебютний сингл «Бережи» і тим самим оголосила про сольний проєкт. Сильна і чесна музика ANNEI несе багато сенсів, а пісню "Бережи" співачка називає автобіографічною. У композиції відчувається тонка межа проблематики суспільства, де є місце брехні і бруду, але де водночас ми намагаємося зрозуміти свої вади та ставати кращими. Слухайте подкаст аби дізнатися більше про творчість ANNEI.