РанокLive

Ми - ведучі ранкового шоу, які з понеділка по п‘ятницю обіцяють собі лягати раніше, аби бути здатними ще більше тепла та світла віддавати тобі. Починаючи ранок з нами, ти приречений на мега позитивний день.

Останні випуски
12/06/2024
Згідно з даними соціологічних досліджень, значна частина українців вірить у різні надприродні явища. А як щодо чудес? Чи помічаєте ви їх у своєму житті?
11/06/2024
Сучасне суспільство заохочує до егоїзму, а не до альтруїзму. Тож коли хтось щиро цікавиться тобою і нічого не очікує взамін, це дуже зворушує і іноді навіть дивує. Нагадуємо в цей ранок про те, наскільки ми потрібні один одному і як це добре мати друга, який у важкий час може бути ближче ніж брат. А що для вас дружба? Пишіть в коментарях.
07/06/2024
Рано чи пізно кожна людина покине цю землю. І тоді залишається запитання: а який слід залишиш ти?
06/06/2024
Часом найбільший прояв нашої сміливості- це довіра. Коли посеред усіх хвиль і того, що тебе накриває. Ти сміливий довіряти тому, Хто створив тебе і увесь світ. Той, Хто довкола, попереду й позаду. Бог говорить, що тільки Я знаю наміри про вас і це наміри на благо, а не на зло, щоб дати майбутнє і дати надію. І щоб побачити це і повірити треба сміливість, не сміливість, щоб боротися, а сміливість- довіряти.
05/06/2024
Кажуть, щастя в простих речах. Та чи справді це так? Що справді додає радості в житті - дізнавайтеся в нашому РанокLive
04/06/2024
Коли останній раз ви свідомо починали свій день з вдячності? Здається нічого складного, але чомусь легше скаржитися і бути незадоволеним. Вдячність- це радість та міцні стосунки. Саме вона надає цінності тому, що з нами відбувалось, і тим, хто був з нами поряд, а отже й цінності й змісту нашому життю. Точно так само, як повага до себе та до інших. Як ці два слова "вдячність" та "повага" повʼязані між собою будемо говорити у цьому ефірі. Нагадуємо про важливе з самого ранку, тому будьте на одній хвилі з нами.