Капеланська година

"Капеланська година" – це програма, яка відкриває двері до світу духовності та християнства. В етері цієї програми ви зможете відчути особливу атмосферу розмов, сповнених надією, вірою та душевністю. Кожен епізод "Капеланської години" присвячений глибоким та важливим питанням життя, моралі та духовності. Ведучий програми, Сергій Накул, який є досвідченим пастором та капеланом, спілкується з різними духовними лідерами, побратимами і капеланами, які діляться своїми думками, висловлюють поради та відповідають на питання слухачів. "Капеланська година" не лише для військовослужбовців або родин. Ця програма є важливим джерелом натхнення та відпочинку для слухачів, які шукають духовний розвиток та гармонію у своєму житті.

Останні випуски
04/07/2024
Як повʼязаний вираз «Сто років вас не бачив і Нагірна проповідь Ісуса? Чому Ісус використовує перебільшення, гіперболи? Чому Він порівнює гнів до вбивства? І чи гнів завжди погано?
18/06/2024
Як саме слова Ісуса в віршах 17-20 пʼятого розділу Євангелія від Матвія, служать ключем для розуміння усієї проповіді Ісуса на горі? Що це за Закон і Пророки? Яке ставлення Ісуса до них? І яке ставлення Закона і Пророків до Ісуса? І найголовніше, чи може Ісус і Писання протирічити самі собі? Долучайтеся!
30/05/2024
Що маєте увазі Ісус, коли каже «Ви сіль». Хто ці «ви»? Що це за сіль? І до чого тут такі книги як Левит і Числа, жертвоприношення і особливо, завіт солі? І що це за світло світу? Як з цим повʼязаний Авраам, пророк Ісаія, і сам Ісус? Сьогодні спробуємо розібратися. Долучайтеся! Нагадую, що ми продовжуємо розгляд нагірної проповіді Ісуса.
28/05/2024
Хто ці благословенні, про кого каже Ісус, «Благословенні переслідувані за правду, бо їм належить Царство Небесне» в проповіді на горі? Продовжуємо розгляд проповіді Ісуса на горі. Долучайтеся!
23/05/2024
Сьогодні про Ірин, про шалом, і про тих, кого Ісус називає миротворцями. Хто вони? Сьогодні спробуємо дізнатися. Продовжуємо розмірковувати над проповіддю Ісуса на горі (частина 4)
16/05/2024
Хто такі «голодні та спраглі до праведності»? Що це за праведність? Хто такі милосердні, згідно вчення Ісуса, чисті серцем, і особливо хто такі миротворці? Продовжуємо розгляд заповідей блаженства в проповіді Ісуса на горі. Долучайтеся!
09/05/2024
Друзі, ми продовжуємо розгляд проповіді Ісуса на горі, і сьогодні будемо розмірковувати над першими трьома заповідями. Чи вони дійсно заповіді? Що насправді означає блаженний? Чи дійсно Ісус вчить бути слабкими, невпевненими в собі, людьми? Чи дійсно християнство це віра рабів? Чи насправді, усі хто плачуть є блаженними, згідно вчення Ісуса? І хто тії покірні, хто успадкує землю? І до чого тут 37 псалом? Це лише частина тих запитань, які ми спробуємо розглянути. Долучайтеся!