Капеланська година

"Капеланська година" – це програма, яка відкриває двері до світу духовності та християнства. В етері цієї програми ви зможете відчути особливу атмосферу розмов, сповнених надією, вірою та душевністю. Кожен епізод "Капеланської години" присвячений глибоким та важливим питанням життя, моралі та духовності. Ведучий програми, Сергій Накул, який є досвідченим пастором та капеланом, спілкується з різними духовними лідерами, побратимами і капеланами, які діляться своїми думками, висловлюють поради та відповідають на питання слухачів. "Капеланська година" не лише для військовослужбовців або родин. Ця програма є важливим джерелом натхнення та відпочинку для слухачів, які шукають духовний розвиток та гармонію у своєму житті.

Останні випуски
18/04/2024
Що Біблія каже про шульги? Який найвідоміший лівша в Біблії? Як і для чого він майстерно використав свого меча. І як він пов язаний з Ісусом Христом? Сьогодні про суддю Егуда з книги Суддів.
09/04/2024
Сьогодні розмірковуємо над 90 псалмом. Чи дійсно він гарантує цілковиту небезпеку тому, у кого є картка з текстом цього псалму, чи тому, хто читає цей псалом, або навіть знає його напамʼять? Чому його цитував сатана? І яким чином відповідь Ісуса до сатани, є ключем до розуміння цього псалму? Долучайтеся до обговорення! Буде ще багато чого цікавого з Псалмів!
02/04/2024
Спілкуємося з досвідченим капеланом, одним з захисників Бучі, з Kushnirchuk Anatoliy. Глибокі і щирі роздуми про життя, війну, і надаю в світлі воскресіння Христа. Долучайтеся!
21/03/2024
Чи дійсно Бог може ненавидіти? Якщо так, то що Він ненавидить? Сьогодні спробуємо розібратися з цими запитаннями, і розглянемо наступний біблійний текст. «Ці шість ненавидить Господь, навіть сім то гидота для душі Його: очі пихаті, брехливий язик, і руки, що кров невинну ллють, серце, що плекає злочинні наміри, ноги, що швидко біжать руйнувати та вбивати, свідок брехливий, що брехню розповсюджує, і хто роздмухує ворожнечу», Приповісті 6:16-19. Долучайтеся!
07/03/2024
Що це за благодать? як її віднайти у своїх стражданнях? Сьогодні розмірковуємо разом з Den Gorenkov на цю доволі болісну, але важливу життєву тему. Серед тих, хто поставить вподобайку програмі в прямому етері, або прокоментує, ми зробимо розіграш книги «Темні хмари, глибока милість: віднайдення благодаті у плачу», Марка Вруґопа, від Mission Eurasia! Долучайтеся!
05/03/2024
Хто такий месник за кров? Як цей вислів повʼязаний з самим Богом, і з молитвою святих, вбитих за свідоцтво Ісуса Христа, в книзі Обʼявлення, «Коли, Господи, Ти звершиш помсту за нас?».
29/02/2024
Чи можна Бога взяти в полон? Чи можна Його підкорити, і примусити перейти на твій бік? Чи можна Ним маніпулювати? Виявляється деякі люди думали, що це можливо. Особливо під час війни. Що з цього сталося, ми дізнаємося в історії про Бога і Дагона в 5 розділі 1 книги Самуїла, яку ми розглядаємо, розділ за розділом, в нашій програмі. Долучайтеся!