Music Ocean

Музично-розважальна програма, складена із композицій різноманітних музичних жанрів та виконавців, приправлена розмовами ведучих Святослава Тромси та Романа Макогона.

Останні випуски
18/01/2024
Молода українська співачка SOFIA вривається в радіопростір своїми емоційними піснями. Вона не просто артистка, але й психологиня з Івано-Франківська, відома своєю пристрастю до музики та бажанням обʼєднати українців. Починаючи з каверів з гуртом Sopilka Project, SOFIA стала відомою на всю країну у 2022 році завдяки співпраці з TARABAROVA на треку "Вистоїмо". Її музика – це не лише звуки, це історія боротьби та єднання, яка відлунює в серці кожного українця.
21/12/2023
21/12/2023
У прямому етері Віталія презентує свою різдвяну колядку. Всім приємного прослуховування і щасливих свят
11/12/2023
Слухайте та занурюйтесь в особливий саунд молодої української співачки DIANDI. У випуску Music ocean обговорюємо реліз її першого міні-альбому під назвою «Говорити не можна мовчати». Це три символічні пісні про те, як ми вигризаємо свою свободу, або мовчки пливемо за течією — «Інші», «Got to be free», «24 лютого».
07/12/2023
В етері Music Ocean почуємо ніжний голос Ілони Раба і поговоримо про пісні, які пробуджують до життя. Долучайтесь!
30/11/2023
Олександр Жила презентує перші пісні гурту «Омела» і «Зникай» в прямому етері. Розкаже про музичну дисципліну, роботу над собою та постійну творчість. Долучайтесь!