Медичний контекст

Чи достатньо ми знаємо про здоровʼя? Саме в програмі «Медичний контекст» ми розглядаємо найцікавіші та найважливіші аспекти медицини. Інтервʼю з медичними фахівцями, огляди найновіших технологій у галузі здоров'я, а також корисні поради для покращення ваших процесів життєдіяльності. Ми прагнемо зробити медичну інформацію доступною та зрозумілою для всіх.

Останні випуски
28/05/2024
Як проявляється паніка у більшості українців? Чим відрізняється паніка від панічної атаки? Як діяти, якщо небезпека не надто серйозна, а заспокоїтись не вдається? Якщо у близької людини на тлі останніх подій відбувся нервовий зрив, як реагувати? Що робити з новинами, якщо помітив, що вони додають тривожні, а хочеться бути «в темі»? Як вибудовувати позитивне мислення в умовах війни і наскільки це реально? Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Radio M. Ведуча: Міщеня Зорина Гість: Тетяна Шапошник
14/05/2024
Що таке гормональний збій? Як пов’язана зайва вага та гормональний збій, що з цим робити? У чому користь риб’ячого жиру? Для чого організму потрібне залізо? Що таке анемія простими словами? Чи правда, що стан нашої щитоподібної залози залежить від місця проживання?Які особливості стану ендокринної системи в різних вікових групах. Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Radio M. Ведуча: Міщеня Зорина Гість: Вікторія Кучеренко
30/04/2024
Що таке емоційне вигорання? Які його симптоми та найпоширеніші причини? Чому цей стан ще називають синдромом ХХІ століття? А головне, як же подолати емоційне вигорання? Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Radio M. Ведуча: Міщеня Зорина Гість: Наталія Солянікова
16/04/2024
Генетичні тести на визначення походження. Скільки в них правди? Скільки приблизно коштують такі тести? Генетичні аналізи точні чи може бути похибка? Які матеріали потрібні для аналізу? Інтелект – це генетика? Схильність до повноти передається генетично? Що за ген такий, як ген міостатину? Які генетичні дані зберігає волосся? Сон впливає на довголіття? І як впливає саме денний сон? Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Radio М.
09/04/2024
Зупинка серця та інфаркт – одне і теж саме? Зниження ваги серцю не допоможе? Чи правда, що серце зміцнює тільки спорт? Нечастий пульс є ознакою хворого серця – міф чи правда? При нормальному пульсі артеріальний тиск теж має бути в нормі? Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Радіо М.
02/04/2024
Як працює мозок під час сну? Більше про те, що ж таке сон? Скільки людина може прожити без сну? Як швидко заснути? Секрети того, як покращити сон? Яка температура краща для засинання? Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Радіо М.
19/03/2024
Що таке імунітет і для чого він потрібний? Які ознаки ослабленого імунітету? Причини зниження імунітету. Як зміцнити імунітет? Роз'яснимо міфи про імунітет, в які ви, можливо, вірили. Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Радіо М.