Медичний контекст

Чи достатньо ми знаємо про здоровʼя? Саме в програмі «Медичний контекст» ми розглядаємо найцікавіші та найважливіші аспекти медицини. Інтервʼю з медичними фахівцями, огляди найновіших технологій у галузі здоров'я, а також корисні поради для покращення ваших процесів життєдіяльності. Ми прагнемо зробити медичну інформацію доступною та зрозумілою для всіх.

Останні випуски
27/02/2024
Найпопулярніші питання в програмі Медичний контекст: Як швидко схуднути? Які продукти обов'язково мають бути в холодильнику? Що таке розлад харчової поведінки і як він формується в дитинстві? Які міфи про схуднення найпопулярніші? Пояснимо те, як полюбити себе та нарешті перестати знущатися на тілом.
20/02/2024
Гормони щастя та гормони стресу. Що за гормони і як з ними жити? Гормональний збій, чим погрожує та як з ним боротись? Дефіцит вітамінів D та В12, йододефіцит – що з ним робити та як лікувати? Про це і не тільки разом з Наталією Домбровською в ефірі програми «Медичний контекст» на Радіо М.
06/02/2024
ʼЩо таке емоції? Як ними керувати? Ви не раз чули про емоційний інтелект. Але що ж це таке? Як бути з негативними емоціями? Що відбувається на сеансі з психологом? Що найтяжче в роботі психолога? Про це і не тільки в програмі «Медичний контекст» на Радіо М.
30/01/2024
"Хронічна втома, що ж це таке? Які Основні симптоми хронічної втоми? Як зрозуміти що в тебе дійсно хронічна втома, а не просто стандартна втома від, до прикладу, останніх тяжких робочих днів. Можливо це просто емоційне вигорання. І які симптоми цього емоційного вигорання? Якщо людина не звернеться до лікаря після розуміння, що всі симптоми озвучені вами, наявні. Які можуть бути наслідки? І основне, чи можна вилікувати хронічну втому? Про це і більше в програмі Медичний контекст
23/01/2024
Поговоримо про міфи в стоматології, щоб ви могли дізнатись, до прикладу, чи справді фтор в зубній пасті шкідливий? Зубна щітка і паста – це все, що потрібно для гігієни ротової порожнини? Нитка та ополіскувачі зайві? Пояснимо, як важливо правильно доглядати за зубами. Ще більше інформації про здоров'я в програмі "Медичний контекст".
16/01/2024
Що лікує дитячий невролог? Що робити із затримкою психічного, мовного та/або моторного розвитку? Аутизм у дитини. Що варто знати про цей діагноз? Як бути з епілепсією у дитини? Про це і більше у програмі "Медичний контекст" на Радіо М.
12/12/2023
Яке воно студентське життя медиків? Чи варто йти в медицину? Чи було бажання у студента-медика залишити медичну сферу? Можливо, відповіді на ці питання остаточно допоможуть вирішити - «я йду в медицину» або просто занурять вас у медичне життя як у фільмах.