Моя дитина - особистість

Бути чи не бути? – ось в чому питання. А якщо бути то ким? Якою, яким? Та як стати гідною людиною, Особистістю? Бути мудрими батьками – це мистецтво, і воно не народжується само по собі. Як і Особистість, якою ми хочемо, щоб наша дитина була, не збуде проявлятися само по собі. Той потенціал Особистості, який закладено в кожну людину, треба зрощувати, правильно поливати, удобрювати, зберігати від негативного впливу, підтримувати та в міру піклуватися. Про те, як нам, батькам, сформувати з нашого маленького «клубочку щастя» гідну людину, яка буде успішна, здорова, щаслива в цьому житті, про те, як сформувати з дитиною відносини довжиною в життя та виховувати його в радості, мирі та любові, мі говоримо в нашій передачі «Моя дитина - особистість». Ведуча – психолог, коуч особистого розвитку та експерт з виховання дітей - Тетяна Писаренко.

Останні випуски
23/02/2022
Ребенок в семье ведет себя как паинька, послушен, спокоен. Но в школе его как будто подменяют. Он очень активен, порой агрессивен, даже может применять силу, чтобы добиться своего. Что происходит с таким ребенком? Почему он так себя ведет? Какой он настоящий?
16/02/2022
Возможно ли научить ребенка тайм-менеджменту. Другими словами, научить управлять своим временем? Да, это можно сделать, только нужно знать как, и с какого возраста методы, которые в этом могут помочь начать применять. Поговорим в программе «Мой ребенок – Личность». Ведущая программы - психолог Татьяна Писаренко.
09/02/2022
Чтобы построить крепкое и надежное здание, особое внимание уделяют фундаменту, который лежит в основе этого. Так и с воспитанием детей – есть качества характера и навыки, которые лежат в основе успешной, счастливой и здоровой личности. Какие это качества, и с какого возраста их нужно формировать поговорим в программе «Мой ребенок – Личность». Ведущая программы - психолог Татьяна Писаренко.
02/02/2022
В воспитании детей мы, родители, предпринимаем много действий к тому, чтобы воспитать их успешными и счастливыми. Дети растут и каждый год их жизни не похож на предыдущий. Но также и обстановка, ситуация в стране в окружении меняется. На что обратить внимание в воспитании детей в 2022г с учетом нынешней ситуации поговорим в программе «Мой ребенок – Личность». Ведущая программы - психолог Татьяна Писаренко.
01/12/2021
З чого розпочати привчання дітей до здорового способу життя? Що взагалі таке здоровий спосіб життя? Як відрізняється турбота про здоров'я дітей та дорослих в Україні від того, як це роблять в Америці? Канаді? Як правильно підібрати підлітку догляд за собою - на що в першу чергу варто звернути увагу? Правильне харчування – це про що? Чим ПП відрізняється від дієти? Чи корисно дітей тримати на дієті? Які основні правила догляду за шкірою взимку? І чи є різниця у догляді за шкірою дівчаток та хлопчиків? З якого віку цей догляд потрібний? У програмі «Моя дитина – Особистість» ведуча, психолог Тетяна Писаренко спілкується з Іриною Грибан. Ірина - засновниця / СЕО компанії Complete SPA (https://www.instagram.com/complete.spa/) Тренер дерматокосмецевтики Nelly De Vuyst® (USA https://www.instagram.com/nellydevuyst.ukraine/)) Сертифікований велнес коуч (USA) Автор велнес рубрики журналу "Косметолог" Амбасадор міжнародного проекту Global Wellness Day (https://www.instagram.com/globalwellnessday.ukraine/) в Україні
03/11/2021
Як вибрати спеціальність дитині? З якого віку можна зрозуміти ким стане дитина та/або до чого у неї виявлені здібності? Чого не варто робити під час розкриття таланту дитини? З якого віку та як треба привчати дітей користуватися грошима. Чому дитина не хоче ходити до школи, і хто в цьому винен? Що робити, якщо вже з 11 років діти бунтують удома проти навчання? І які мають бути вчителі, щоб діти хотіли навчатися? На ці та багато інших питань відповідає у прямому ефірі програми «Моя дитина – Особистість» RadioM Олеся Заворотило. Олеся бізнес-тренер, профорієнтолог. Проводить тренінги та семінари в Україні. Веде курси по фінансовій грамотності, комунікації та етикету, емоційному інтелекту. Ведуча програми – психолог Тетяна Писаренко.
15/09/2021
«Конкуренція – двигун прогресу» - про це говорять, коли йде мова про бізнес. Але чи можна стверджувати про це, коли мова йде про сім’ю? Чи діють в сім’ї ті ж самі правила та принципи? До чого насправді може призвести конкуренція в сім’ї? Що робити, якщо рідні люди постійно доказують один одному, хто кращий? Як конкуренція в сім’ї може вплинути на відносини з дітьми, їх майбутні відносини с протилежною статтю та створення власної сім’ї. Та чи буде міцною, щасливою та сім’я, де є конкуренція? Дізнавайтесь про це в цьому відео (ефір програми «Моя дитина - Особистість» на RadioM) з ведучою – психологом Тетяною Писаренко.