Томограма життя

Радіо сканування соціально активних! Змішуємо людей, історії, досвід, помилки, перемоги, любов, не любов, сум та гумор і виходить тонізуючий обідній коктейль для нових звершень!

Останні випуски
22/02/2022
Волонтер благодійної організації GCS kid's camp - Ксенія Руденко, про табори для підлітків
21/12/2021
2021-рік, який по-різному запам’ятався кожному з нас. Увесь цей час за порядком на вулицях Краматорська та Слов’янська слідкували патрульні поліцейські, які здебільшого перші прибували на місце надзвичайних подій… Про те, як минув рік у наших правоохоронців ми поговоримо з командиром батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ Олександром Ма̀лишем та фахівцем пресслужби Ксенією Яцен.
07/12/2021
В студії названий батько Дмитро Романенко з сином Артемом, про родинні відносини в дитячому будинку сімейного типу
23/11/2021
За даними ВООЗ, кожна третя жінка в світі страждає від домашнього насильства. Україна – не виняток. Поговоримо про наболіле з начальницею відділення зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ Наталею Боковою та керівником служби соціальної роботи в громаді Слов'янського міського центра соціальних служб Людмилою Сміренською.
02/11/2021
Едуард Смоляков - музикант мультиінструменталіст, поет, композитор, письменник, лідер рок-гурту "Смолова галерея", керівник інклюзивного гурту "Inclusion band", заступник голови громадської організації "Дотик", про свій творчий шлях та суспільну діяльність…
12/10/2021
Не відмовляй у благодіянні нужденному, коли в силі твоєї руки зробити його. Прит.3:27 Наскільки потрібно бути успішним, щоб робити добро?! Поговоримо про це зі Світланою Бублік, активною шукачкою нужденних у добрі…
21/09/2021
Я відчуваю те, що ви бачите, але ви не бачите того, що відчуваю я.