Епізод

Серіали стали невід'ємною частиною нашого життя, всі ми полюбляємо подивитися щось у вільний час. В передачі "Епізод" розбираємо на дрібничкі всі топові серіали і обговорюємо найактуальніші новини кіноіндустрії.

Останні випуски
03/05/2019
Перед нами кримінальний трилер, який відрізняє себе від інших захопливим сюжетом. У центрі уваги глядача знаходиться група студентів юридичного факультету, та чудовий адвокат і професор Еналіз Кіттінг, яка викладає студентам особливий курс під назвою "Як уникнути покарання за вбивство". Нестандартна дисципліна присвячена практичному вивченню юриспруденції. Студенти які показують себе найкраще отримують заслужене право працювати в успішній адвокатській конторі.
05/04/2019
Рівердейл, серіал про маленьке містечко десь в глибинці США, здається все мало б бути спокійно, але в ньому відбуваються незвичні речі. Всі події проходять в місцевій школі, показується побудова відносин між підлітками, те як вони хочуть завоювати повагу серед інших, цікаво те що виростаючи нічого не змінюється ми завжди хочемо здаватись кращими ніж ми є насправді...
01/02/2019
Перший серіал відзнятий сервісом Youtube. Повномасштабний проект в жанрі наукової фантастики. Що підготував відео гігант у гонитві за те щоб стати в один ряд з netflix та hulu слухайте в передачі Епізод.
02/11/2018
Чи можна кардинально змінити своє життя після 40, коли всі починають відноситись до тебе вже як до пережитку минулого? Приклад головного героя цього серіалу доказує що можна. Змінюватись і рухатись вперед можна в будь-якому віці.
13/04/2018
Серіал про службу спасіння. Заставив мене задуматись про професії тих людей яких ми не бачимо і не помічаємо, а вони виконують велику роботу.
06/04/2018
Що ж великі гроші можуть зробити з людиною?
15/12/2017
Кримінальна драма "Во все тяжкие" з перших серій стала подією в індустрії ТВ. Вона перевернула уявлення глядачів про серіали та стала культовою.