Чоловічий клуб

Передача про пошук відповіді на питання «Хто такий справжній чоловік?» Як залишатися рішучим і впевненим чоловіком в епоху фемінізму. Показники чоловічого характеру. Про слабкості і силу. Про відповідальність та про важливість самореалізації. Про сім'ю, друзів, хобі, гроші, розваги та сенс життя.

Останні випуски
25/02/2021
Стільки інфоприводів в цьому новому році! Про переїзд в США, протести, різниці в менталітеті і роботі в міжнародній компанії Christian Vision. Денис Сницький в Чоловічому клубі!
18/01/2021
Блогер, радіо ведучий і автор книги «Чесність, метро та помилки в словах». Нещодавно я зустрівся з Андрієм на конференції в УЕТС присвяченій темі «Вибух популізму і лідери думок», продовжимо цю тему, що б зрозуміти: - Чому так довірливий люди? - Секрети Інстаграм, як розвинути свій аккаунт. - Як в потоці фейкової інформації знаходити корисний контент?
04/01/2021
Дмитро Тишенко керівник студентського руху "Campus Ukraine". Про покоління Z і нове покоління Alpha. Про лідерів думок і тренди 2021 року.
28/12/2020
Викладач в школі маркетингу і комунікацій. Автор книги «25 істин YouTube кріейтора». Людина знає про інтернет маркетинг все, або майже все! Поговоримо про професії майбутнього, заробіток в соц мережах і як створювати популярний контент українською мовою.
14/12/2020
Всі біблійні персонажі чоловіки - альфа самці!? Який рівень тестостерону був у царя Давида? Навіщо мудрий Соломон одружився в 1000 разів?!