ВИКЛИК!

ВИКЛИК! — антикризовий спецпроєкт на РадіоМ. Щоденні стріми з топ-ведучими РадіоМ у сучасному форматі. Коментарі експертів по нагальним питанням. Цікаві челенджі на кожен день.

Останні випуски
05/06/2020
Реагувати на критику цілком природньо. Але ж є два типи людей: одні — не переносять критику взагалі й реагують агресивно, інші — не приймають близько до серця, фільтрують «повітря» й ставляться до зауважень філософськи. Отже, про плюси і мінуси критики, межу між коригуванням і критиканством та здоровий погляд на критику розповів ведучий Сергій Балаян у вечірньому випуску програми ВИКЛИК! на РадіоМ Допоміг йому із цим журналіст, громадський діяч — Руслан Кухарчук.
04/06/2020
Робота дистанційно — це нормально. А схуднути в домашніх умовах — реально. З хештегом #дякую_карантину Наталія Міхнова — одна з топових піар консультантів України та екс прес-секретар мера Львова, опублікувала у Фейсбук 13 пунктів-уроків карантину.
03/06/2020
Історична мить! Людина дісталась космосу на приватному транспорті! Чому досягнення SpaceX Ілона Маска важливе не тільки для людства вцілому, а й для кожної людини окремо? Чому ми можемо навчитись в команди та як такі події здатні змінити наше мислення?
29/05/2020
На початку карантину одна блогерка в інстаграмі поділилась своїм болем: її весняний шопінг накрився мідним тазом. Вона всім серцем переживала через паузу у оновленні власного гардеробу в той час, коли кількість смертей за день в Європі від COVID-19 вражала весь світ. Едвард Нортон, що зіграв головного героя у «Бійцівському клубі», назвав себе та всіх нас «споживачами» у стрічці. Що тут образливого? Які наслідки ненаситного споживчого апетиту ми бачимо сьогодні? Про культуру споживання, екологічний шопінг, мінімалізм та концепцію «бери/купуй/накопичуй» сьогодні у ВИКЛИК! з Іриною Короленко
28/05/2020
Чи знайоме вам відчуття ненависті до самого себе? Через зовнішність, характер, життєві поразки та помилки. Чи нормально хейтити себе? Де межа між самокритикою та самобичуванням? І головне: як полюбити себе? Відверта історія від Інни Царук сьогодні у програмі ВИКЛИК! на РадіоМ.
26/05/2020
А вам знайоме таке відчуття: скільки б не спав і не відпочивав — все одно почуваєш себе втомленим? Мало хто знає, але є причини втоми, про які не прийнято говорити. І сьогодні у програмі ВИКЛИК Інна Царук вперше поділиться тим, ЩО ж викликає у неї відчуття виснаженості? А ще прояснить ситуацію: що найбільше впливає на тотальну втому, і головне — як її позбутися?