![ВИКЛИК: НЕ ШМОТКАМИ ЄДИНИМИ](assets/cache/images/viklik/28052020viklik_1-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
ВИКЛИК!
ВИКЛИК!
ВИКЛИК: НЕ ШМОТКАМИ ЄДИНИМИ
На початку карантину одна блогерка в інстаграмі поділилась своїм болем: її весняний шопінг накрився мідним тазом. Вона всім серцем переживала через паузу у оновленні власного гардеробу в той час, коли кількість смертей за день в Європі від COVID-19 вражала весь світ. Едвард Нортон, що зіграв головного героя у «Бійцівському клубі», назвав себе та всіх нас «споживачами» у стрічці. Що тут образливого? Які наслідки ненаситного споживчого апетиту ми бачимо сьогодні? Про культуру споживання, екологічний шопінг, мінімалізм та концепцію «бери/купуй/накопичуй» сьогодні у ВИКЛИК! з Іриною Короленко