TeensTok

TeensTok — це програма про та для молоді. Ми вам доведемо, що тінейджери — напрочуд цікавий народ, в якого точно є чому повчитись. Стосунки (романтичні, з батьками, дружні), освіта, культура дозвілля, тренди, фан — далеко не повний список тем, про які говоримо тут. Молодь — наше теперішнє, а не майбутнє.

Останні випуски
17/02/2022
На жаль, не всі можуть похвалитись чудовими стосунками зі своїми батьками. Часто тінейджери більше часу проводять якраз із друзями, на їхню підтримку розраховують і саме їхня думка для підлітків часто більш важлива. Та чому все ж таки неабияк важлива сім‘я, як вносити свою частину у її побудову - про це говоримо зі сторони дітей, молоді із красунею і люблячою донею Софією Гарасаян.
10/02/2022
Кажуть, що тварина народжується твариною, та людиною народитися не достатньо - людиною вчаться бути. Десь з 12 років в людини починає розвиватись критичне мислення, і часто цей період називають особливо непростим. Людина в цьому віці вже точно не дитина, але ще і не доросла - це підліток. Як тінейджеру не загубитись в цьому світі, зрозуміти, яким шляхом іти, яку дорогу обирати - про це говоримо із Катериною Шаповаленко.
03/02/2022
В час, коли Нобелівські премії з економіки видають не за роботи з ефективного розподілу ресурсів, а з маркетингу (по суті – нав’язування непотрібного людині товару); коли не зважаючи на нову «екорелігію», виробництво товарів та споживацькі інтереси тільки збільшуються, країні та світові неабияк потрібна талановита та думаюча молодь. Саме такою є гостя TeensTok – дизайнерка Евеліна, яка поділилась здоровим ставленням до речей та споживання. Рекомендуємо цей ефір кожному, оскільки в ньому містяться конкретні лайфхаки для вашої шафи.
27/01/2022
Керувати літаком в 16 років – як вам таке?! Навчатись літати на винищувачі, швидко приймати рішення, відчувати себе безпечніше в небі, аніж на землі – це все про нашу гостю Софію Ігнатову. В незалежності від того, цікава вам авіаційна тема чи ні – рекомендуємо цей чудовий ефір до перегляду! Лайфхак для батьків: якщо хочете, щоб ваша дитина з задоволенням вивчала фізику, мови та інші точні та гуманітарні науки – запропонуйте їх навчання керуванню літаком:)
13/01/2022
Ви помітили, що сьогодні багато молоді дизмотивовано, не бажають навчатись, в найкращому випадку хочуть просто отримувати гарні оцінки без напрягу? А коли починаєш говорити про любов до навчання — зустрічаєшся з іронічними поглядами В який момент все пішло не так? Яка роль в цьому Вчителя? І чия це відповідальність — актуалізувати цей інтерес до навчання? Як можна насолоджуватись навчанням, запитаємо в студентки 2-го курсу ВНЗ, яка до того ж навчається на англійській програмі — Юлією Панчук. Ваші запитання/пропозиції/обурення чекаємо в коментарях Маст вотч для кожоного, бо навчаємось ми протягом усього життя, згодні ж?
16/12/2021
Із Оленою Грищук, вчителькою початкових класів, корекційною психологинею, засновницею освітнього простору «Скриня» говорили про безмежний світ підлітків:) Які тіктоки треба знімати, та як взаємодіяти з тінейджерами, аби не тільки надихнути, а й влюбити їх у навчання. На що варто звернути увагу батькам та як організувати власне дозвілля підліткам — цей надкорисний ефір має подивитись кожен!
02/12/2021
Олег Сащенко, гість програми TeensTok, навчався на трьох стипендійних програмах в Норвегії, що означає, що йому та його сім’ї освіта за кордоном не коштували грошей ВЗАГАЛІ! Звучить пречудово, але перед тим, як налаштовуватись на навчання за кордоном, дуже важливо запитати в себе: навіщо це мені? Навіщо мені взагалі освіта? І як не дивно: чи хочу я бути щасливою людиною? Діліться в коментарях, що для вас навчання; чи є воно наразі у вашому житті та у якій формі