Безпечна валіза

Спецпроект БЕЗПЕЧНА ВАЛІЗА - оновлена програма «Пакуй валізу» про прихисток українців в різних країнах. Нажаль, через війну свої домівки залишили понад 15 мільйонів українців. Рятуючись від небезпеки, вимушені переселенці переїхали в міста-прихистки на західній Україні, а також перетнули кордон. Життя мільйонів українців сьогодні вмістилося в одну валізу. Куди втекти від війни? Що робити, щоб не загубитися на чужині, як отримати допомогу, житло, роботу та підтримку?

Останні випуски
26/11/2023
Про волонтерство як служіння та допомогу іншим, Команду жовтого сердечка та про ті речі і можливості, яких не розкажуть у школі, якщо тільки це не Шкільний урок волонтерства. Гість студії Єгор Кузьмін, комунікаційний менеджер ГО "Українська Волонтерська Служба”
25/11/2023
Чому маленькі українці залишаються в інтернатах та як цьому можна запобігти? Чому задарювання солодощами дітей без батьківської опіки у зимові свята - згубна традиція? Про допомогу дітям з вразливих категорій, як можна допомогти власними силами та куди звертатися, якщо допомога потрібна вам. Гість ефіру Сергій Лукашов Національний Директор Міжнародної благодійної організації "СОС Дитячі Містечка Україна"
06/11/2023
Про благодійні акторські аукціони, де можна придбати ексклюзивні речі та нагороди улюблених акторів, зустрічі, майстеркласи з метою закупівлі карет швидкої допомоги та амуніції для ЗСУ. Про ідеї та сенси волонтерства, болючі теми і переконання, що "все буде добре, якщо я буду робити". "Єдина моя ціль - бути в цьому світі корисною". Гостя студії Анастасія Цимбалару, акторка, засновниця акторського благодійного об'єднання "Act Lots"
04/11/2023
Про безкоштовне вивчення мов, уроків психології та фінансової грамотності, можливості для дистанційного та онлайн навчання українців в Україні та світі, правила життя для дорослих і підлітків та секрети ринку праці. Гостя студії Марія Богуслав - виконавча директорка асоціації інноваційної та цифрової освіти, координаторка мережі українських освітніх хабів, що діють у 12 країнах світу.
29/10/2023
Артем Савицький
29/04/2023
У спецпроєкті "Безпечна валіза" про умови прийому тимчасових переселенців та біженців з України у 2023 році. Країни Європи, Канада, США, Великобританія для українців