#NаболєлоSHOw

Молодіжний проект, що висвітлює актуальні питання, оглядає світові тренди та витягає "скелети з шафи". Альтернативний погляд на суперечливі новини та "розбір польотів", що допомагає зорієнтуватись в інформаційному хаосі.

Останні випуски
09/09/2020
Хто такі віртуальні інфлюенсери і як маркетологи заробляють на них цілком реальні гроші? Штучний інтелект vs людство: хто переможе? Чому Матриця актуальна сьогодні, як ніколи? Що, якщо ми з вами - персонажі з гри Sims і реальність, в якій ми живемо, вигадана?
02/09/2020
Навколо цього явища купа стереотипів у упереджень. То що таке толерантність і якою вона буває? Чому суцільна толерантність не має сенсу? Чи був Ісус толерантним? Де межа між прийняттям і співучастю у хибних справах?
12/08/2020
Молодь 21 століття - найбільша недосягнутого група людей в світі. Їх налічується більше 1 млрд. Вони сподіваються, що зможуть змінити світ. Вони хочуть боротися, але часто не знають, за що б'ються. Яка вона - сучасна молодіжна культура? Поговоримо сьогодні в черговому випуску # NaболєлоSHOw.
29/07/2020
Хто керує нами, поки ми думаємо, що підкоряємо всесвіт? ⠀
15/07/2020
Як вижити в світі, який нехтує істиною? У який спосіб ми маємо бути причетними до сьогоднення і чи є правильною позиція тотальної ізоляції від всього, що не є зрозумілим і особисто не стосується? ⠀ Отже, у вечірньому випуску #NaболєлоSHOw продовжимо розбиратись, що таке постмодернізм, чому про нього всі говорять і про те, які виклики для сучасної людини з консервативними цінностями несе такий спосіб мислення. ⠀ З задоволенням подискутуємо й прокоментуємо думки, які ви залишили під попередньою трансляцією. ⠀ Долучайтесь до прямого етеру щосереди о 19:00 на www. RadioM. ua або завантажуйте додаток у AppStore/ PlayMarket. ⠀ Трансляції наживо доступні на сторінці РадіоМ у Фейсбуці, Інстаграм-акаунті @radiomua, також на ютуб-каналі РадіоМ. Коментарі — велкам! ⠀ #РадіоМ #RadioM #Постмодернізм #ЕпохаПостправди #АнастасияРоманова #NаболєлоSHOw
01/07/2020
Спробуйте пограти в гру «Я не приймаю рішень», у якій за вас хтось вирішуватиме, що ви будете їсти, що одягати і що дивитись. Як швидко ви відчуєте безпорадність і паніку через відсутність можливості керувати власним життям? Кажуть, що об'єктивної правди немає або лунає замусолене кліше накшталт «істина в кожного своя». Стать не важлива, все вирішує «ґендерна ідентичність». Сьогоднення не існує, сенс або відсутній, або не є обов'язковим. Чим характерне і привабливе постмодернистське мислення, чому це стосується кожного і як жити в світі, який закидає, що розуму не існує.
03/06/2020
Ілон Маск, головний мрійник планети, в одному з інтерв'ю сказав: "Нам потрібно більше розробників. Світу не вистачає ідей!" Про те, як тріо пристрасть-навички-нужда формує наше покликання, про парадигму творчої особистості та кризу ідентичності в сьогоднішньому випуску NаболєлоSHOw на www.radiom.ua о 16:00.