А смисл в чому?

«А смисл в чому?» - це можливість почути думку експерта без політики та масок в прямому ефірі за найактуальнішими темами. У кожного слухача є можливість задати запитання експерту та отримати відповідь одразу – в прямому ефірі. Це можливість сперечатись та доводити свою думку – тому передача має провокативний характер та не завжди закінчується однозначною думкою. Тому у кожного є шанс вже навіть після прямого ефіру у ФБ задати запитання учасникам та спікерам. Крім того, ток-шоу - це нагода самому взяти участь в бесіді та стати учасником ток-шоу. Коучінг, експертність, необхідні та правильні запитання, широта та різносторонність поглядів, доступність – все це ток-шоу із Володимиром Жерновим, «А смисл в чому?» - найправдивіша та найактуальніша радіопередача!

Останні випуски
30/12/2019
Говорять: «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш». Тому мабуть всього 9% українців, згідно статистики деяких джерел, зустрічають Новий рік вдома. Всі інші – десь в компаніях за веселим застіллям або подорожують! Саме так кожен отримує новорічний настрій, досягає ейфорії свята та колекціонує спогади – теплі, яскраві та на все життя! Саме через цю віру, що з першого дня календаря починається нове життя, люди багато місяців будують грандіозні плани всього лише на одну! Про те, як відмітити Новий рік та отримати спогади та враження, щоб не переборщити, будуть говорити бізнес- тренер, коуч, автор «Мій удачний рік. Мрій та дій», творець платформи «Позитивний інтелект» Мирослава Богодист та Head of HR в міжнародній компанії Ikajo international, сертифікований коуч Світлана Макаревич.
23/12/2019
Коли щось відбувається - найлегше - це звинуватити когось в тому, що трапилося. У тому, що ми посварилися, винен наш опонент, так як саме він невірно тлумачить ситуацію. У тому, що нам доводиться платити високі відсотки за кредит, винні банкіри. У тому, що ми погано живемо в країні, винні президенти (не важливо, хто) і уряд. При цьому ми не усвідомлюємо, що самі створили такі ситуації. І замість того, щоб журитися, необхідно проаналізувати попередні кроки, щоб зробити висновки і взяти відповідальність за їх здійснення на себе. Про відповідальність за своє життя, про те, як зробити так, щоб результати наших дій відповідали нашому баченню та про формулу безпомилкових кроків будуть говорити Head of HR в міжнародній компанії Ikajo international, сертифікований коуч Світлана Макаревич та бізнес-коуч, коуч підлітків, засновник Teenageres Brovary Hub, ведуча бізнес-ігор, викладач та супервізор школи практичного коучинг Equilibrium Юлія Євдокимова.
25/11/2019
Всі ми знаємо спокусливу силу грошей, влади, слави. У народі кажуть: «Хочеш пізнати людину - дай йому грошей, влада і славу». І мова йде не тільки про політиків і можновладців, а й про простих людей, яких просувають по кар'єрних сходах, в яких підвищується фінансовий дохід, і про тих, кому пощастило заслужити особливу увагу оточуючих. Мало кому вдається пройти життєвий шлях не піддавшись гордості і марнославства, коли є гроші, влада і слава. Чому поява цих речей в житті змінює людину в гіршу сторону? Як пройти ці випробування і залишитися внутрішньо вільним і чистим людиною. В гостях ток-шоу керуючий партнер і директор туроператора ZABUGOR - Юлія Алексєєва, і експерт з фінансового успіху - Олексій Латенко.
11/11/2019
Коли невирішені задачі накопичуються, коли не вистачає часу привести свої думки до ладу та коли голова наповнена сумнівами та страхом зробити помилку та отримати догану від керівництва, ви почуваєтесь невпевнено та ховаєтесь від оточення та проблем. Навантаження по роботі призводить до постійного напруження. І це все викликає стрес та невпевненість в собі та власних силах. Ви вже не здатні приймати розумних рішень, не можете спокійно говорити, відпочивати, спати. Про те, як подолати стрес на роботі, не доводити себе до фізичного та емоційного виснаження та залишатись впевненим в собі та в прийнятих вами рішеннях будуть говорити експерти Наталія Дорошенко бізнес-тренер, керівник з 10-ти літнім досвідом управління, автор навчальних програм з емоційного інтелекту, засновник та керівник навчального центру «Інтелектуальний бутік» та Тетяна Кузнєцова сертифікований бізнес та лайф коуч, психолог, викладач Школи практичного коучингу Equilibrium, автор проекту коучинг заморожених цілей.
04/11/2019
Наскільки б простішим та щасливішим було життя дорослих, якби вони ще змалечку знали, яким професійним шляхом їм іти, як будувати свою справу та планувати власні прибутки? Тоді б не було у нас керівників, яким вже байдуже до розвитку бізнесу, тому що вони вже емоційно вигоріли. Тоді б у більшості підприємців-початківців не виникало проблем з запуском та розвитком власного бізнесу. Тоді б краще люди могли орієнтуватися у власних фінансах та заощаджувати не на «чорний день», а на інвестиції. Сьогодні дуже багато академій та бізнес-шкіл навчають, як ще змалечку визначитися зі своєю майбутньою професією, розвивати її, відчути свою роль у бізнесі, яка буде приємною та емоційно комфортною, знайти своє місце в команді. Про те, як батькам навчити дитину підприємництву, де можна здобути таку освіту дитині та як, використовуючи знання, робити перші кроки в підприємництві будуть говорити експерти власниця бізнес-школи для дітей та підлітків «MiniBoss School Kiev», експерт Школи Малого та Середнього Підприємництва (Школа МСП) – освітній проект Василя Хмельницького K Fund, Амбасадор Міжнародного Посольства жінок-підприємниць в Україні, Почесний член INNER WHEEL CLUB KYIV – київський центр INTERNATIONAL INNER WHEEL (UK), міжнародної жіночої благодійної організації, Маріанна Луців
28/10/2019
Здоров’я та гарний вигляд – найбільші здобутки сучасної людини. Дієти, новітні системи харчування та очищення організму, нові продукти з етикеткою «еко» та «органічний», рецепти схуднення та голодування, сироїдіння – все це ознаки здорового способу життя! Про це багато говорять, багато хто притримується та наслідує. Викинути всі шкідливі продукти, вживати зелень та овочі, пити модні смузі, пробіжка та присідання – це все, що на нашу думку, допомагає триматися здорового способу життя, тримати свій організм в формі та залишатись енергійним. Чи справді це так? Бо є й ті, хто вважає, що треба їсти, пити та робити все, що потребує наш організм. І потрібно до нього прислухатися! Вони вважають, що не треба опиратися своїм бажанням та уподобанням в смачній їжі, відпочинку та відчуттям нашого організму. Про те, що ж таке здоровий спосіб життя, це шкідливо, корисно чи модно, хто такі ЗОЖники та що насправді нам потрібно, щоб добре виглядати, бути здоровим, почувати себе енергійним та щасливим будемо говорити зі Світланою Островською, головним редактором журналу WELLNESS, співачкою, автором та виконавицею власних пісень.
07/10/2019
Останнім часом дуже багато говорять про коучинг. Говорять про коучинг, як про нову професію, як про інструмент для використання в бізнесі, як засіб для отримання додаткового доходу та про багато інше. Та мало говорять про те, що багато студентів коучингових шкіл вивчають цю спеціальність лише для себе, для використання в повсякденному житті! Про те, навіщо потрібен коучинг в повсякденному житті, як і в яких ситуаціях можна його застосовувати, чи допоможе коучинг людині приймати життєво- важливі рішення, робити вибір, справлятись зі своїми внутрішніми переживаннями та емоціям, вирішувати складні та прості життєві ситуації, будуть говорити експерти Юлія Євдокимова, бізнес-коуч, ведуча бізнес-ігор, викладач та супервізор школи практичного коучингу Equilibrium та Володимир Стеценко, заступник генерального директора автоцентру Volkswagen ТОВ «Атлант-М Лепсе», бізнес-коуч, психолог.