Я щаслива жінка

Ця передача для жінок та про жінок. Як розкрити свій жіночій потенціал? Як пізнати себе та стати «кращою версією себе»? Хто вона – справжня жінка? І чи можливо жінці в сучасних умовах бути щасливою по-справжньому? А як же справитися з усім, що сьогодні на собі навіть не несе, а тягне тендітна особистість, яку ми називаємо жінкою. В нашій передачі психолог Тетяна Писаренко буде розкривати істину сутність жінки, як бути справжньою та щасливою, гармонійно поєднувати у собі жінку в ролі жінки - особисті, мами, дружини, сестри, доньки, бабусі, невістки, свекрові. Ви навчитесь любити себе та дарувати любов іншим, роблячи світ прекраснішим. Почнете реалізувати свої таланти, будете впевненою у собі Особистістю, яка отримує задоволення від життя. Будете Щасливою Жінкою!

Останні випуски
17/02/2022
В природе все целостно. Почему же тогда мы так недооцениваем себя, как женщины, думая, что нам нужны какие-то половинки? Не лучше ли быть с другом, партнером, любимым, чем думать, что в тебе, что-то нет так и ты не целостная? Не от этого ли такая несчастная жизнь у многих женщин? Многие так становятся зависимыми в своем счастье от мужчин, что о себе совсем забывают. Можно ли не быть «половинкой», чтобы быть счастливой? Поговорим об этом в программе «Я счастливая женщина» с ведущей, психологом, Татьяной Писаренко.
10/02/2022
Девочки, девушки, женщины часто боятся, что могут остаться одни, никогда не выйдут замуж, их никто не полюбит, они будут никому нужны. Особенно, если уже был негативный опыт во взаимоотношениях с противоположным полом. Чем на самом деле вызван этот страх. Что скрывается за такими мыслями? И что делать, если такие страхи есть и от них никак не избавиться?
25/11/2021
Найголовніші стосунки в житті жінки – її стосунки із самою собою, зі своїм чоловіком (коханим) та Господом – Творцем, які створив і саму жінку, її коханого і може бути тим, хто допоможе у всіх відносинах бути щасливою. Але як у цьому досягти успіху? Як зрозуміти, хто ти насправді? Який ти можеш і гідна бути? Які стосунки з чоловіком приведуть тебе до щастя і що в них важливо, а що ні. І як чути голос Бога у всьому цьому?
14/10/2021
Коли ти живеш в невеликому селищі, де всі один одного знають, сховатися від суджень інших немає можливості. У дитинстві в неї ніхто не вірив. Батьки розлучилися, виховували дівчинку бабуся і дідусь, заслужені артисти України. Звідси любов до театру і кіно, бажання стати актрисою. З дитинства на підмостках як на репетиціях в театрі, так і на самих постановках. І ніби й у самій все виходить, але популярність дідуся затьмарювала навіть найяскравіші перемоги маленької дівчинки. І вона вже не розуміла де її заслуга, а де хвалять з поваги до дідуся. У неї не вірили. Не вірили, що у неї вийде, вона зможе. Їй прогнозували посередню життя. Тоді ніхто не міг навіть подумати, що через роки про неї знатимуть тисячі людей. Її будуть підтримувати сотні тисяч жінок з усього світу. А її зовнішніми даними в 50 років будуть захоплюватися навіть молоді дівчата. Вона стане приклад для багатьох жінок. Але популярність не завадила їй зберегти доброту і теплоту свого серця. І сьогодні ця жінка, не боїться дивитися в майбутнє. У неї багато планів на найближчі 50 років. Адже сходи життя по якій вона рухалася вперед, падала, піднімалася і дерлася до своєї мети ще тільки досягла невеликий платформи для перепочинку. Вона змогла довести всім, що вона набагато краще, ніж про неї думали. У неї є сили отримувати все нові і нові знання, що дає їй зростання як в кар'єрі, так і загальному розумінні людського існування. Вона знає, що не потрібно опускати руки, потрібно тверезо цінувати ситуацію і засукавши рукава просто працювати, отримуючи від цього задоволення. В гостях програми 14 жовтня «Я щаслива жінка» Вікторія Демченко - актриса кіно, зіграла понад 60 ролей у фільмах і серіалах, модель, фотограф, Віце Міс "Широківська красуня-1989«, MISSIS WORLD FASHION LIFE 2020. Організатор, режисер, сценарист благодійного заходи "Від серця до серця" для мам з особливими дітьми, зараз виконавчий директор Golden Trip тур.агенства (авторські тури і не тільки). Дивіться наш ефір з ведучою, психологом, Тетяною Писаренко, де Вікторія поділитися своїми секретами успіху. Свої запитання ви можете задати в коментарях під цим постом або під час ефіру на сторінці в ФБ Тетяни Писаренко у четвер 14 жовтня о 13:00. Слухайте у повній версії запис ефіру програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь про це.
23/09/2021
Да, да! Своє щастя можна планувати. Тільки не всі знають, як це робити. Також для кожного психотипу людини є своє щастя. Хочете дізнатися, до якого психотипу відноситесь саме ви і як, виходячи з цього, можна планувати своє щастя? Слухайте у повній версії запис ефіру програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь про це.
16/09/2021
В кожній людині є щось, що відрізняє її від інших. І це не тільки зовнішність – це таланти, здібності, навіть те, як ми говоримо, запам’ятовуємо, зберігаємо та доносимо інформацію. Але як зрозуміти, що таке саме мій особистий потенціал. В чому він висловлюється та як я можу його реалізувати, якщо мені іноді складно повірити в те, що я здатен на щось величне? Хочете дізнатися про себе таке, що ви ніколи не чули? І дізнатися про те, що допоможе розкрите те, що є головною складовою у вашому процесі реалізації на цій землі? Слухайте у повній версії запису програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь про це.
09/09/2021
Довічна проблема у відношеннях – невістка та свекруха. Досить рідко відносини між двома жінками, які люблять одного чоловіка бувають хороші, є взаєморозуміння та підтримка. Чому ж відношення невістки та свекрухи такі недоброзичливі по відношенню одна до одної, коли, здавалось, вони повинні бути однією командою. Слухайте повну версію запису програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь відповіді на ці питання.