![Як реалізувати закладений в нас потенціал?](assets/cache/images/ya-schastlivaya-zheshhina/kak_realizovat_zalozhennyj_v_nas_potencial_in-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Я щаслива жінка
Я щаслива жінка
Як реалізувати закладений в нас потенціал?
В кожній людині є щось, що відрізняє її від інших. І це не тільки зовнішність – це таланти, здібності, навіть те, як ми говоримо, запам’ятовуємо, зберігаємо та доносимо інформацію. Але як зрозуміти, що таке саме мій особистий потенціал. В чому він висловлюється та як я можу його реалізувати, якщо мені іноді складно повірити в те, що я здатен на щось величне? Хочете дізнатися про себе таке, що ви ніколи не чули? І дізнатися про те, що допоможе розкрите те, що є головною складовою у вашому процесі реалізації на цій землі? Слухайте у повній версії запису програми «Я щаслива жінка» з ведучою, психологом Тетяною Писаренко та дізнавайтесь про це.