Справжні герої

Доктор Харольд Сейла зібрав історії про відомих людей, які зуміли зробити у своєму житті великі справи, часто незважаючи на нестерпні умови. Всі історії цього циклу передач засновані на справжніх біографічних відомостях і достовірні у всіх своїх подробицях.

Останні випуски
22/09/2022
Сьогодні про одержимість бісами, свиней у морі, диявола, та царя тирського в книзі Єзекііля 28.
06/11/2015
«Лінія, що розділяє добро і зло, проходить не через держави, класи або партії, а прямо через людське серце». У 1974 році газета «Таймс» назвала Олександра Солженіцина «найвидатнішим письменником світу». За чотири роки до цього він отримав Нобелівську премію.
06/11/2015
Коли Вільям Кері зійшов на кафедру в церкви Лолі Базаар в Калькутті і побачив пару старих туфель, прив'язаних до неї, він згадав про час, коли працював учнем у шевця. Побачивши туфлі, Кері сказав: «Бог, Який може щось зробити через бідного шевця, як Він це робить через мене, може благословляти і використовувати будь-кого. Самий принижена людина може довіряти Йому ».
06/11/2015
Вільям Кері був по праву названий «патріархом сучасної місії», а його книга про місіонерство, написана в 1792 році, так схвилювала християнський світ, що за своїм впливом і важливості була поставлена на одному рівні з «Дев'яносто п'ятьма тезами» Мартіна Лютера.
06/11/2015
«Понго» - це прізвисько одного чоловіка з Замбоанга. Він працював радіоінженером в християнській радіокомпанії «Мовлення для Далекого Сходу». Понго був на роботі в той день, коли ...
06/11/2015
«Нехай Господь дасть нам більше чоловіків і жінок, які б мали сміливість захищати те, що вони вважають правильним». Сумніваюся, що він вважав себе героєм, швидше за все, - звичайною людиною, які мали сміливість залишитися вірним своїм переконанням.
06/11/2015
«Якщо Ісус Христос - Бог, тоді ми повинні бути вірними Йому і поклонятися Йому».   Мабуть, буде справедливим сказати, що у всій історії християнства люди нікому не були настільки зобов'язані, як нелагідність, люблячому посперечатися молодому олександрійському проповідника на ім'я Афанасій.