Ефіри в умовах війни

«Ефіри в умовах війни» — це спеціальні випуски щодня на Radio M в ці непрості для кожного з нас часи! Ми завжди поруч! Разом ми сильніше! Не втрачаємо надії та віри. Слухайте наші програми, зберігайте спокій, моліться за Україну, підтримуйте один одного! Телефонуйте за безкоштовним номером психологічно-духовної підтримки 0 800 50 77 50

Останні випуски
04/01/2023
Добрий день, everybody! Це вітання Бориса Джонсона вже стало українським крилатим висловом. Та найбільше ми вдячні за підтримку, яку надає Велика Британія впродовж усієї повномасштабної війни. Окрім постачання зброї, цей народ прихистив тисячі українців. Деякі мешканці Лондона лишили англійський затишок аби допомагати українцям. Серед них і Філлі Аббі. Вона приїхала аби розділити наш біль та розповісти, що надія ще не втрачена.
02/01/2023
Фіни на власному досвіді знають як жити в умовах війни. Цей народ розуміє український біль, тому не зміг стояти осторонь. Матіас Тойвайнен ще наприкінці лютого приїхав з Хельсінкі аби допомагати українським біженцям, що прямували до Польщі. Більше про його місію почуєте у програмі RADIO M в умовах війни.
19/08/2022
Окрім постійних обстрілів Миколаївська область зустрілася з іще однією проблемою - нестачею чистої води. Тому Джон де Йанг, який займається виробництвом фільтрів вважав своїм священним обов‘язком передати свою розробку українцям. Про свою місію він розповів у студії RADIOM. Разом з Джоном більше 6 тижнів в Україні провела Джил Тапер. Вона залишила рідний штат Колорадо аби проводити тренінги з нейропсихології для військових та цивільних. Після проходження курсу травмовані знову здобувають надію на краще життя. Про свою діяльність Джил розповіла у прямому етері.
28/07/2022
Хто, як не я?! Таке запитання собі поставило тисячі українців, коли ворог увірвався до нашої землі. Життя молодих хлопців та дівчат, вже ніколи не буде таким, як раніше. Наше інтерв‘ю із молодим стрілком Ігорем, в якого позивний «Мазепа», який чесно відповідає на запитання про віру в Бога та війну.
27/07/2022
Запитання, на яке не всі відповіли в прямому ефірі. Але це запитання витверезвлює кожного, хто під час війни займається не тим, чим повинен. А й справді, що ми скажемо нашим дітям, коли війна закінчиться?
26/07/2022
Запланував лягти раніше, щоб прокинутись раніше. Зробити пробіжку, гімнастику, поснідати і зробити всі плани на день. Але, ні! Будильник не спрацював, праска спалила одяг і все пішло не по плану. Чи завжди це погано? Або, можливо, сам Бог вносить Свої корективи у наші плани? І все, що з нами стається, стається на добре?
22/07/2022
Коли, як не зараз, можна почувати себе саме в такому стані, коли все шкереберть. Плани, відносини, робота, здоров'я - все не так, як ми того хочемо. Але можливо це якраз шанс відчути вплив Того, Хто понад всім цим? Слухайте та дивіться ефір Макса Шаргаєва з гостем Андрієм Воробцем, який має нереально сильну історію про саме такі тяжкі часи