#НаЧистоту

Чи можна у 21-му столітті берегти себе в чистоті до шлюбу? Як зробити круту вечірку без вульгарщини, алкоголю та інших «розважальних» речовин? Коли молоді спеціалісти почнуть впливати на державному рівні? Ми маємо свою думку по кожному з цих питань. Але обирати звісно вам ;)

Останні випуски
01/03/2019
Композитор, людина яка розбирається у мистецтві різних народів та часів, кандидат наук. Здається, що це портрет дорослої і дуже серйозної людини. Насправді, це опис дуже позитивної та молодої Ярослави Снітко, яка не так давно отримала статус Кандидата Наук. Який шлях треба було пройти Ярославі, дізнаємось у програмі “НаЧистоту” з Іриною Короленко та Ігорем Середою на РадіоМ.
22/02/2019
Про гроші та їх завдання будемо говорити у молодіжному ток-шоу #НаЧистоту із нашим гостем - Максимом Яременко. Максим має дуже незвичайну професію - колектор.
08/02/2019
Знайомтеся: це Діма і Аня :) 27 липня вони відсвяткували день народження сім'ї Сітнікових. Через пів року ми розпитали молодят про медовий «місяць», що відбувається, коли він закінчується?:) І чи правда, що після весілля казка закінчується і перетворюється в детектив «в пошуках другої чистої шкарпетки»? P.S. Хлопці перед весіллям поставили собі челендж: відвідати 12 країн за 12 місяців і розігрувати між передплатниками свого Instagram @sit_travel_family подарунок з кожної країни. Що з цього вийшло - слухайте в цьому випуску!
25/01/2019
Все частіше у соціальних мережах можна наштовхнутися на статті про емоційне вигорання. Тягар відповідальності, невиконання завдань вчасно - це все веде до того, що слово «депресія» все частіше у нас на слуху. Як вирватися з цього нестерпного кола втоми - невиконаних обіцянок - тривожності? Як все встигати? З чого розпочати? Про це говорили #НаЧистоту зі студентом, керівником молодіжного руху PHL YOUTH - Андрієм Шашловим.
18/01/2019
«Не одружуйся, поки молодий! Ще встигнеш!» Цитата, яку легко почути від родичів та знайомих, які одружилися в ранньому віці. Але, як правило, вони не дуже задоволені своїм шлюбом. Як насолоджуватись подружнім життям у молодому віці? Відповідь на це запитання знайшли ведучі Ігор Середа та Ірина Короленко у молодої подружньої пари - Давида та Глорії Савочка.
11/01/2019
Аби пройти тест, чи є в вас залежність; полюбити хворобу; зрозуміти, як можна отримувати задоволення від спорту та зробити перший крок до чудового самопочуття - слухайте #НаЧистоту