Нова генерація

Молоді, досвідчені і дієві. Знайомтеся - це сучасні українці. Вони знають ціну часу і професійності, займаються саморозвитком і не бояться відповідальності. В ефірі програма."Нова генерація". Заходь на бесіду з новим поколінням!

Останні випуски
27/10/2023
Як Запоріжжя змінилося за час повномасштабки? Як служити людям, які постійно відчувають тривогу? Як літній табір може змінити життя дитини? Чи можуть відосики в Тік-Тоці навчити молитися? Про життя блогера, волонтера та сучасного євангеліста розповідає Марк Госпел.
20/10/2023
Про волонтерство, втрату батька та створення молодіжного руху UPGRADE
13/10/2023
Про лідерство, ефективність, будні волонтерського штабу, суперсили вищої освіти і власний рекорд. На розмові аспірант КНЕУ імені Вадима Гетьмана, голова Волонтерського штабу Миколаївської області, депутат Первомайської міської ради і рекордсмен України Євгеній Нотевський. Євгенію 25)
03/10/2023
Як швидко пройти шлях від баристи до співвласника кав‘ярні? З якими викликами зустрічаються у кавовому бізнесі? Яке життя в Ужгороді - місті, де немає війни? Що розповідають люди, які купують твою каву? Як бути для відвідувачів психологом, але не втратити себе?
26/09/2023
Про статус добровольця, бої під Севєродонецьком, історію УПА і повернення до цивільного життя.
19/09/2023
Студент, залізничник, рекордсмен. Юрій Верещака | Нова генерація Як навчатися у 5 університетах одночасно і навіщо? Що, окрім навчання і роботи, можна вмістити у надщільний графік? Як поєднати хобі і волонтерство? Про що думає машиніст, керуючи потягом? На розмові з майстеркласом із тайм-менеджменту рекордсмен України студент-залізничник Юрій Верещака
12/09/2023
Які можливості дає журналістика нового часу? Що варто знати про себе і власні цінності? Як перевірити щасливість? На розмові юна журналістка Катерина Шаповаленко