І створив Бог жінку

Ця програма про все актуальне, цінне, важливе для жінки, якою б вона не була. Тут і розмови з фахівцями, досвід простих жінок, цікаві глибокі історії про життя

Останні випуски
02/02/2022
Протягом життя ми щодня робимо багато різних справ. Умовно їх можна розділити на добрі та погані. А цікаво б дізнатися як впливає те, які справи я роблю на те, як я заробляю? Запитаємо про це бізнесмена Андрія Борило.
01/12/2021
Як же хочеться отримати чарівну пігулку або бездоганну формулу щасливих стосунків. Формулу, в якій все чітко і конкретно прописано – крок за кроком. І коли виконуєш умови формули в нагороду обов’язково отримуєш те саме щастя. Багато хто вважає, що таких формул не існує. Але психолог Анна Ямненко стверджує, що вона таки є. Так є чи нема? Про це в програмі «І створив Бог жінку».
20/10/2021
В її життєвому досвіді два шлюби з чоловіками, що страждали алкогольною залежністю, 20 років залежності сина від наркотиків, багато-багато роботи, біль, жах, страх, розгубленість, відчай. Чи зломалася вона? У якісь моменти могла, але саме це спонукало шукати допомогу, підтримку і нові знання. Сьогодні Світлана Погорєлова консультант-аддиктолог і допомагає жінкам знайти свободу від хвороби, від якої страждала сама - від співзалежності, а також побудувати нові відносини зі своїми близькими. Чи це можливо? Життєва історія Світлани говорить про те, що це можливо!