РеАктив

Цикл передач "РеАктив" пропонує увазі слухачів та глядачів розмови із цікавими людьми з різних сфер життя. Інтерв'ю охоплють розповіді про різні життєві моменти, досвід служіння, вирішення конфкліктних ситуацій, рекомендації книг, а також відповіді на питання аудиторії

Останні випуски
19/05/2023
У гостях в програми "РеАктив" молодіжний служитель Чернівецької області, викладач богословських дисциплін Вадим Зверінський. Розмова про те, чому прислів'я "Вік живи - вік учись" настільки актуальне в наш час, про те чи впливають соцмережі на погіршення процесу навчання у школярів та молоді, та про те як обрати напрям розвитку та навчання у житті, про який не будеш шкодувати опісля.
12/05/2023
У гостях в програмі "РеАктив" молодіжний лідер, волонтер, організатор дитячих таборів з м. Чернівці Даниїл Качуляк. Розмова про те, як обрати правильну мету в житті, про саморозвиток та самодостатність, та про те як зробити своє життя цікавим та насиченим.
28/04/2023
Пастор церкви, посвячений лідер та зразковий сім'янин - такими словами можна описати Володимира Головача. Розмова з молодим служителем з м. Чернівці про досвід служіння, вибору бачення у житті, рекомендації книг, а також відповіді на запитання аудиторії.