На Валізах

Їхні валізи завжди наготові. Історії волонтерів та громадських активістів, патронатних об'єднань та людей, які допомагають українцям адресно і власними силами у найскрутніший час.

Останні випуски
06/01/2023
Волонтерка і власниця притулку для тварин Анастасія Тиха розповідає про ту саму легендарну евакуацію з Ірпеня, їхній з чоловіком підряд рятівників і догляд за важкохворими тваринами, що постраждали від людської жорстокості.
04/01/2023
Режисерка, засновниця ГО "Новий Донбас" Лариса Артюгіна, з групою акторів, режисерів, художників, журналістів, майстрів, танцівників у 2014 приїхали в м. Миколаївку відбудовувати школу #3 і відновлювати віру її учнів у те, що все може бути інакше. Те знайомство дійсно змінило долі учнів, зокрема першокласника Богдана. Він став головним героєм документального фільму Лариси і її підопічним. Про волонтерство, стратегію відновлення країни і допомогу Богдану у розмові з Ларисою.
28/12/2022
Засновниця Клубу Добродіїв Марія Артеменко розповідає про роботу фонду під час війни, масштабування діяльності, команду мрії і як до неї долучитися.
10/12/2022
Логістка Львівського осередку ГО "Жіночий ветеранський рух" Василина Думан розповідає про специфіку діяльності організації, оснащення фронту пересувними стоматологічними кабінетами, пошуком унікальних автівок і боєприпасів для армії.
10/12/2022
Засновниця благодійного фонду ДОДОМУ Юлія Фещенко розповідає про роботу з дітьми-сиротами, дітьми-переселенцями та як допомогти дітям війни.
10/12/2022
Волонтерка Українського мілітарного порталу Катерина Ніколаєнко говорить про якісну допомогу воїнам, чому необхідно допомагати армії, ризики волонтерства і силу авторитету.