Хто Він?

Про Нього чули всі, але мало хто знайомий особисто. «Хто Він?» Це программа про найкультовішу особистість у світі.

Останні випуски
16/06/2021
Що таке Рай і чому Небо ще не фінальне місце перебування людей після смерті? Чи буде Апокаліпсис і чи потрібно його боятися? Чому книга Одкровення - втіха для християн? І чи очікує Бог від нас відмови від своєї індивідуальності і своїх бажань? Про це слухайте у програмі «Хто ВІН?».
09/06/2021
Love is ... Ви пам'ятаєте ці жувальні гумки? У дитинстві (хоча я точно не пам'ятаю, можливо, коли вони з'явилися в продажу я була вже підлітком) я їх любила. Так цікаво було прочитати ще один варіант прояву любові. Сьогодні єфір чимось нагадуватиме серію цих жуйок, розпаковуючи які будемо краще розуміти і можливо відчувати любов Бога до нас і як ми можемо виявляти до Нього свою. Чи романтик Бог? Чи поважає Всесильний і Незбагненний Своє творіння? Які подарунки дарує Він і що ми можемо подарувати Йому? Чи вдячний Бог людині? Чому Христос називає церкву Своєю нареченою?
26/05/2021
Близькість у стосунках з Богом і близькість у відносинах з людьми: як це пов'язано? Що простіше? Що заважає нам створювати і бути в близькості з тими, хто поруч, і з Тим, Хто нас знає, як облуплених?
19/05/2021
Який Він? Чому ми не звертаємося в своїх молитвах саме до Нього? Які дарунки можна отримати від Духа Святого? Чому його малюють у вигляді голуба? І чи можна ненавмисно скоїти гріх, який Бог ніколи не пробачить - похулити Духа Святого? Про це та інше в прогаммі Хто ВІН?
28/04/2021
Що ми можемо дізнатися про Бога, спостерігаючи за життям Ісуса?
21/04/2021
Який з Бога батько? Поговоримо про це по-чесному.
07/04/2021
Чи має Бог вільний час і як Він його проводить? Що Йому приносить задоволення і робить щасливим? Чи є у Бога почуття гумору і чи можна в Біблії знайти жарти? Чи можна дружити з Богом і як це виглядає? Про це у програмі "Хто Він?"