Обережно: ДІТИ!

Мета програми - захист дітей. На жаль, дуже часто і від найближчих дорослих. «Обережно: ДІТИ!» - це місце, де батьки та діти можуть почути один одного та кожна дитина може увійти в своє право мати щасливе дитинство. Тут дозволяється «виносити бруд» з дому, школи та оточення діток. І тут вірять, що любов здатна знайти вихід із будь-якої безнадійної ситуації.

Останні випуски
28/12/2018
Чи можна навчитись мистецтву мріяти? Де цьому вчать? Як не тільки закінчити цей університет із червоним дипломом, а знайти улюблену справу за спеціальністю?:) Разом із Тетяною Писаренко – експертом з виховання дітей, вчились мріяти з нашими дітьми, вірити та помічати дива.
21/12/2018
Що таке свята для сімей? Яка їхня роль для регуляції психіки дорослого та дитини, а також для закладки цінностей? Як найкраще провести свята без негативних наслідків і розчарувань? Як не піддатися зовнішнім маніпуляціям і робити в свята саме те, що потрібно собі, родині та своїм дітям? Які подарунки краще дарувати дітям? Як можна використовувати свята для досягнення своїх життєвих цілей і навчити цьому своїх дітей? Марія Васіна, психолог, засновник проектів «Ранок для мами» і «Сім'я радості» відповідала на ці та інші запитання.
14/12/2018
Кажуть, якщо хворіє дитина, потрібно лікувати маму й тата. Як мама і жінка може впливати на здоров'я всієї родини? Чому хворіють наші діти? Що робити, коли не допомагають ліки і які існують психосоматичні причини захворювань дітей? Відповідала на ці та інші запитання Ірина Кутова - консультант-психотерапевт з методу позитивна психотерапія (WIAP, IAPP, EFCPP), акредитований коуч Міжнародної Федерації Коучинга (ACSTH) і Європейської Федерації коуч (ECF), практикуючий псіхосоматолог. А також любляча мама та дружина, яка на власному досвіді знає, як самостійно впливати на здоров'я дітей і благополуччя сім'ї в цілому.
07/12/2018
Торговий центр. Відділ іграшок. Істерика. Що робити? Як батькам не вестися на дитячі маніпуляції? Звідки вони беруться? :) Коли батьки самі змушують дитину вдаватися до маніпуляцій? Як вивести дитину на «чесні переговори»? На ці та інші запитання відповідала тренер-експерт у сфері захисту прав дітей, виховання та сімейних відносин, автор і консультант Майстерні Здорових Відносин - Вікторія Андросова.
23/11/2018
Самоцінність – це те, що є наслідком безумовної любові та прийняття батьками своєї дитини. Іншими словами, це про те, як надважливо любити своїх дітей лише за те, що вони є, приймати та не оцінювати. Просто любити, лише за факт самого існування дитини. Як до цього прийти, в першу чергу батькам. Як сформувати в дитині впевненість у собі - про це говорили із Тетяною Писаренко - коуч-консультантом з виховання дітей.
02/11/2018
Вона впевнена, що хвороби - це наші вчителі, і якби вона не стикнулася так близько зі смертю, то не змогла б займатись тим, чим займається зараз. А зараз вона - засновниця дитячого реабілітаційного центру «Казковий світ». Психотерапевт Ривіль Кофман допомагає дітям і дорослим повірити, що рак у будь-якій стадії переможний. Вона вчить, як гаряче полюбити свою хворобу, щоб та швидше покинула тіло. Грошей Рівіль не бере. Вмикайте ефір, аби почути чудові дитячі історії Життя від феї.
12/10/2018
«Чому? Тому що я мати!»,«Я сказала»,«Будеш заробляти гроші - тоді будеш розповідати мені»... Звучить страшно. Але деколи навіть свідомі батьки «опускаються» на цей рівень. Як знайти спільну мову з дитиною? Як бути почутим без криків і свого «авторитарного» положення? В гостях Тетяна Писаренко, коуч-консультант з виховання дітей.