![Бути почутим без криків](assets/cache/images/oberezhnodity/12102018oberezhnoditi-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Обережно: ДІТИ!
Обережно: ДІТИ!
Бути почутим без криків
«Чому? Тому що я мати!»,«Я сказала»,«Будеш заробляти гроші - тоді будеш розповідати мені»... Звучить страшно. Але деколи навіть свідомі батьки «опускаються» на цей рівень. Як знайти спільну мову з дитиною? Як бути почутим без криків і свого «авторитарного» положення? В гостях Тетяна Писаренко, коуч-консультант з виховання дітей.