Відверто про наболіле

Рано чи пізно нам необхідна відверта розмова. Без свідків. Про вчинки слова та події, які ранять серце і крадуть спокій у душі. Безвихідних ситуацій не буває. Бувають ситуації, вихід з яких ми просто не бачимо. Приходьте й поговоримо в форматі «відверто про наболіле». Без зобов'язань та імен. Ви в будь-який момент можете включитися в розмову і висловити свою думку. Не порушуючи таємницю сповіді, ми будемо говорити про те, про що більшість людей вважають за краще мовчати і терпіти, поки вистачає сил. Почніть говорити про свої проблеми вже сьогодні з тими, хто може почути і допомогти вам завтра.

Останні випуски
10/12/2019
Є проблеми, про які варто поговорити? Сьогодні ми відповідаємо на ваші питання і телефонні дзвінки. Почни говорити про життя сьогодні з тими, хто зможе допомогти завтра… Чому деякі парафіяни не сповідуються священнику? Чи лежить на моєму шлюбі прокляття? Чому після каяття мені стало складніше жити? Ці та ніші питання сьогодні в ефірі програми «Відверто про наболіле».
03/12/2019
Ми можемо зрозуміти те, в якому стані знаходимося лише тоді, коли потрапляємо у несприятливі обставини. Головна проблема більшості (на превеликий жаль, навіть християни у цьому не є виключенням) полягає в тому, що коли в нашому житті з’являється проблема, або стрес, ми намагаємося звільнитися від нього, причому приблизно однаково. Ми одразу починаємо молитися, щоб ці складні обставини минулися. Ми навіть не намагаємося розібратися чому це прийшло в наше життя.
26/11/2019
Когось усе життя критикували й принижували батьки - мама постійно робила зауваження, тато порівнював з іншими. А потім і в подружньому житті людина не отримує любові, турботи й уваги... Дивно, як багато віруючих у Бога людей кажуть, що вони ніколи не почувалися коханими, вони навіть не знають, що таке любов. Хтось десятки років не може позбутися кредитів. Хтось роками шукає роботу. Проблеми, проблеми… Звідки приходять проблеми, які не дають нам жити? Де ця фабрика, що виготовляє неприємності в нашому житті?
19/11/2019
Поруч із нами живуть люди, в житті яких чимало горя, про що ми навіть і не здогадуємося. А коли і здогадуємося, то не знаємо з якого боку підійти до таких людей і з чого розпочати розмову з ними. Іноді справді не знаєш, що принесе зцілення, а що завдасть ще більшого болю. Трапляється навіть, що твої слова втіхи можуть мати такий зворотний ефект, якого ти не чекав.
22/10/2019
Найкраще в нашому житті пов'язане зі спілкуванням. А найнеприємніше? Також із спілкуванням - взаєминами вдома, стосунками на роботі. Впродовж місяця ми говорили про конфлікти та їх вирішення. Так би мовити, рухались у напрямку правильних рішень. Та чи існують у людських стосунках такі категорії, як «правильно» чи «неправильно»? Може, в кожного своя власна «правда»? Головне, щоб тобі було зручно та спокійно на душі. Сьогодні на наші питання відповідає Олександр Чмут.
15/10/2019
Почуття провини виникає з різних причин. Іноді воно має руйнівний характер: забирає енергію і наводить хандру. Дехто вважає, що почуття провини - один із механізмів виживання виду. Воно є не тільки в людей, а й у тварин. Інші впевнені, що це результат гріха, конфлікту людини з Богом. Не всі люди однаково відчувають провину. Одні в своїх проблемах звинувачують усіх, окрім себе. Інші мають підвищену тривожність, тому завжди і в усьому почуваються винними. Що це за стан душі? Гріх, маніпуляція, чи самообман?
01/10/2019
Чи варто пам’ятати про біль, якого тобі завдали люди? Як правильно реагувати коли тебе зневажають, або намагаються принизити? Як допомогти близькій людині, коли їй завдали емоційної або фізичної травми? Здавалось, це не першочергові питання, які нам підкидає життя, але… завжди є величезне але… Коли в нашому житті або в житті наших близьких трапляється трагедія, ми не роздумуємо брати в ній участь чи ні. Але ми вирішуємо, що будемо робити далі…