Формула Сім'ї

Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!

Останні випуски
11/05/2023
Юлія Яковенко - заступник голови правління у БФ "Блага Надія", мама та дружина, акторка, байкер, психолог Здається, що багато людей за період повномасштабного вторгнення починають емоційно "пливти". І це про цивільних. Що ж нас може врятувати від розгубленості? Поговоримо про це із волонтеркою зі стажем - Юлією Яковенко. Торкнемося різних аспектів нашого повсякдення: як "мобілізовувати себе", коли ресурси або на нулі, або вичерпані; чому допомагати іншим це природньо і чому ми потребуємо цього; і неодмінно поговоримо про близькість з родиною та те, як не втрачати контакт з найріднішими. Буде дуже змістовно та практично.
04/05/2023
Ольга Дмитренко - психолог в методі емоційно-фокусованої терапії Чи можливо відчувати емоційну втому? Як це трапляється з нами та в який спосіб впливає на нас особисто, стосунки з членами родини та на взаємодію в суспільстві. Чи можливо з тим давати раду собі - самостійно чи за чиєїсь допомоги? Поговоримо про це в ефірі "Формули..." з психологом.
20/04/2023
Ми звикли визначати самооцінку як високу або низьку та ставимося до цього стану як чогось стабільного, перманентного. Але насправді ж самооцінка людини дуже ситуативна, а її рівень може змінюватися часто упродовж усього життя. Сьогодні в ефірі поговоримо про те, що ми сприймаємо як належне щодо високої самооцінки та розберемося з кількома міфами щодо неї. Буде цікаво, практично та змістовно.
13/04/2023
Близькість – це не просто захоплення або спільний час для сучасних пар. Це психологічний стан, який грунтується на глибокій потребі в любові і прихильності. Хоча дехто помилково відносить до близькості лише інтимне життя. Щасливі пари мають кілька типів близькості. Йдеться про те, щоб бути разом та створювати зв'язки, які є невід'ємною частиною будь-яких відносин. Отож, існує кілька різних типів близькості, і кожен з них грає вирішальну роль для пари та впливає на їхнє особисте життя.
16/02/2023
"Ви реготали з цього приводу в середній школі, читали про це в книжках та бачили, як про це натякали чи зображували незліченну кількість разів на екрані. І ваш розум і серце увібрали десятки міфів про секс. Деякі з цих хибних уявлень відносно нешкідливі (можете запастися, нарешті, тими устрицями!), але деякі заважають вам мати чудове, різнобарвне інтимне життя, якого ви прагнете. Про яке точно мріють більшість подружніх пар. І ви навіть не усвідомлюєте цього."
09/02/2023
Наталя Шур - психолог, тренер, викладач. Більше 25 років досвіду