Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!
Останні випуски
Порівнювати непорівнюване, або наскільки ми залежимо від думки інших. Про це говорили з психологом Анною Ямненко. Чи хоча б раз у житті ви задавалися питанням "а що скажуть люди" перед тим, як одягнути якусь річ, змінити зачіску, або піти з роботи, яка не приносить задоволення. "Порівнювати незрівняне" так ми назвали програму в якій зокрема говорили про те, чи можна сформувати своє мислення так, аби не залежати від думки людей навколо, або про те чому ми намагаємося подобатися оточуючим та як прийняти думку про те, що «догодити усім» просто нереально. Про це та багато іншого в нашому особливому випуску програми.
Зазвичай, коли в Україні говорять про освіту для дітей з інвалідністю, то реакція дуже неоднозначна: хтось “закочує очі” та говорить “а воно вам треба”, а хтось — не сумніваючись у Божому благословінні та важливості доступної освіти для дітей з інвалідністю — рухається вперед. Чи не найголовнішим рушієм питання освіти для таких діток є Ксенія Карбовська, гостя програми “Формула сім’ї з Олексієм Травніковим”
Гостя в студії - Анна Нечипуренко, автор проекту «Особливий спортмайданчик»
В студії : Олена та Олексій Травнікови

Оставить комментарий