Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!
Останні випуски
Про батьківство та татусів останні роки не говорив хіба що лінивий. Але проблема залишається актуальною - більшість українських дітей позбавлені присутності та залученості батька в своє життя. Чому так відбувається та як цьому можна зарадити? В гостях у «Формулі сімї» співачка MarFa (Марина Фармагей) та Анастасія Горецька - авторки унікальних проектів #PAPASLET та премії "Тато року" А говорили про наступне: - чому молодих дівчат непокоїть тема батьківства - що означає бути хорошим батьком та чому це важливо - звідки беруться гарні татусі - їх виховує жінка чи формує життя - за що дають премію «Тато року» та як потрапити на #PAPASLET
Чи замислювались ви колись, чому чимало жінок відчувають себе самотніми у власних родинах? Чому так нелегко дістаються їм почуття впевненості, самоповаги та радості? Часто причина полягає у домашньому насильстві, від якого потерпають тисячі жінок. За оцінками дослідження Фонду народонаселення ООН в Україні, ця цифра сягає понад 1,8 млн щорічно. Наскільки це багато, як цього запобігти чи уникнути та й що взагалі таке «домашнє насильство» будемо говорити із гостею програми «Формула сім'ї» - Катериною Власюк. Катерина Власюк – адвокат у сфері сімейного права, керуючий партнер юридичної компанії AVG, автор книги «Розлучення. Сповідь адвоката»
В студії був Аркадій Водяник експерт Infection Control in Ukraine. В програмі говорили про те, що таке щеплення та позібралися із поняттями планова та позапланова вакцинація. З'ясували, що д таке календар щеплень; дізналися чому основні відмінності вакцинації дітей та дорослих.
У всіх батьків є секретні засоби виховання, які допомагають в спілкуванні з дітьми. Звичайно, вони не з’являються одразу, але приходять із досвідом. Як бути, коли дитина перша, а досвід звідкись необхідно запозичувати. Хто здатний допомогти молодим батькам та з чого варто починати. Про це говорили із надзвичайною родиною Гонтаржевських – Євгенієм та Ксенією. Ось, що вони говорять про себе: «Ми віримо в те, що лишень служачи людям та роблячи добро родина може стати по-справжньому щасливою та й діти в такій родині зростають здоровими фізично, душевно та духовно. Ми прагнемо бути тими, хто надихає. Ми любимо подорожувати, стрибати на батутах, або просто валятися на дивані…але неодмінно втрьох!» Про що говорили з нашими гостями: - як завойовувати увагу дитини та чи важливо це; - приділяти час – складно, але необхідно; - як відволікти малечу від втоми; - як розвивати гарні звички; - як бути із дисципліною…
У сучасному суспільстві без освіти навряд чи щось може бути реальним. Але як бути, коли вже ти не студентського віку та й за плечима не один диплом. Чи є шанс у мами трьох дітей або ж батька сімейства щось змінити? Про «дорослу освіту» чи то «освіту для дорослих» говорили із Володимиром Багненком - керівником та журналістом, який має дві вищі освіти та багато читає (останні чотири роки не менш ніж 50 книжок на рік). Вірить в силу самоосвіти та вкладає у власний освітній проект. Говорили про: - важливість самоосвіти та те, як цим займатись... а головне коли; - сильні та слабкі боки сьогоднішньої першої, другої вищої освіти; - найголовніше в освіті та самоосвіті; - з чого почати та куди рухатися.