Формула Сім'ї

Формула Сім'ї

Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!

Останні випуски
Вони приходять неочікувано та несподівано, настають тоді, коли ми найменше їх очікують. І вони є, нам треба вчитися давати собі з ними раду. Гостя в студії - Анна Ружицька, дружина священика та мама, педагог, аспірантка Національної педагогічної академії. Говорили про важливість довіри та про те, як розпізнати духовні негаразди в житті подружнього партнера; про те, чому важливо вчитися слухати більше, ніж говорити. І ще багато цікавого. Як завжди у нас цікаво та практично!
Психологи говорять: «Все, що вимагається від бітьків - любити наших дітей, і тоді все буде прекрасно». Хотілося б, аби все було так просто. Але нажаль це не так. Любов не довершена без дисципліни. Так, наші діти потребують підтримки, але крім того їм потрібні порядок та настанови. Батьки повинні давати поради, встановлювати обмеження, правила та слідкувати за їхнім дотриманням. Іноді вдаючтсь до покарань. Подружжя Олексія та Олени Травнікових говорять про те, як зберегти мудрий баланс між «добрим» батьківством та тиранізмом? Міркуємо про правила, які допоможуть батькам не тільки вижити, але й створити здорову сімейну атмосферу для вашої дитини. Про вимогливість та прийняття, про здатність слухати та повагу до вибору дитини, про здатність просити пробачення та повагу до приватності в житті …і ще багато-багато цікавого в цьому епізоді «Формули сім’ї»
Ми переконані, що невдалий шлюб - то наслідок невдалих побачень. У двох людей не вистачило часу дізнатися одне про одного, вони не змогли прийняти розумне рішення, вони не оцінили характерів одне одного. Говорили про саму популярну річ на Землі - про побачення! Для чого потрібні побачення та з якого віку потрібно зустрічатися? Цілуватися чи не цілуватися? Куди піти та що робити під час побачень? Як розпізнати сигнали небезпеки та розійтися красиво?
Як бути, коли доводиться вести «той самий бій» знову і знову? Ми ж розуміємо, що конфлікти з вашим подружнім партнером просто неминучі - при чому для всіх пар без виключення. Якщо в когось промайнула думка про те, що «шлюб - це легко», то, напвено, тільки у тих, хто ще не був одружений. Отже, в цьому випуску «Формули сім’ї з Олексієм Травніковим» говорили на тему "Знов ті самі граблі - конфлікти, які повторюються" Про що йшлося - про те, шо проблеми трапляються через одні й ті самі речі - про кілька дієвих способів відповіді на аргументи подружнього партнера - про що говорити і про що краще не говорити в моменти напруження - про пошуки шляхів до гармонії в змішаних родинах Ми впевнені, що ви будете готові «вийти на ринг», аби «битися» чесно.
Вступаючи в шлюб ми перестаємо бути незалежними, натомість стаємо - подружжям. Як працює це новоутворення? Суспільство чинить серйозний тиск на формування уявлення про те, як чоловік та жінка повинні взаємодіяти. Багато хто з нас підсвідомо має певні очікування стосовно ролей чоловіка та дружини, що сформовані нашими батьківськими сім’ями. Говоримо про те, як - у відповідності до божественного задуму, - чоловік та жінка повинні доповнювати один одного. Сімейний консультант Олексій Травніков та його дружина Олена про одну з найзапекліших суперечок усіх часів - хто й за що відповідає в шлюбі! Про те, що ми створені одне для одного, про гармонійне (чи не дуже) партнерство; про реальність важливих рішень та про те, хто ж в решті решт повинен мити підлогу та добувати харч для родини!
Будувати стосунки, як виявляється по факту, не така вже й проста справа. Поспілкуйтеся з парами, які в шлюбі більше двадцяти, а то й п’ятидесяти років - і почуєте, що то «щоденна та клопітка праця». В цьому випуску «Формули сім’ї» ведучий та сімейний консультант Олексій Травніков розмірковує про - найрозповсюдженіші міфи що склалися про шлюб, які заважають створенню здорових родин… - про важливість наполегливості у збудуванні єдності між чоловіком та дружиною - про базові принципи взаємодії в подружжі. Практично та доступно. Слухайте та рекомендуйте нас тим, хто вам не байдужий.
Цей період року ми знову розмірковуємо над великодньою історією - історією про зраду Христа, Його жертву, Його смерть і, врешті-решт, Воскресіння, яке змінило хід історії та стосунки людства з нашим Творцем. Докорінно. Але яке відношення це має до шлюбу? Більше, ніж ви можете подумати. Якщо наш шлюб покликаний відображати образ Бога, то ми не маємо кращого прикладу, ніж Христос - живе втілення Божої любові. У своєму всезнанні Бог знав, що потрібно для шлюбу. Своєю жертовністю Він показав нам, що нашої любові один до одного і навіть до Нього було недостатньо. Нам потрібна Його любов. Він нам потрібен. У цій программі, подружжя Травнікових розмірковують над тим, чого ми можемо навчитися для своїх сімейних стосунків, перегортаючи сторінки Священного Писання. Про неочікуване від тих, хто найдорожчий та наслідки життя із ними; про власну недосконалість та дії про які шкодуємо; про сумніви щодо порятунку найдорожчого… Про надважливі речі для посвякденного сімейного життя у перспективі Вічності.

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий