Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!
Останні випуски
Вважаєш, що ми приречені на безпересувне майбутнє? Хочеш рухатися «бодай кудись», але не знаєш навіть із ким про це поговорити? - Тоді тобі точно варто послухати розмову з унікальною людиною - Валентином Білоусом, який здатний дарувати ВРАЖЕННЯ в різних куточках планети. І це не жарт. Бо він надзвичайний гід! В цьому випуску говорили про те як здійснити подорож своєї мрії та чому з гідом цікавіше, ніж просто 4** all inclusive; розібралися із тим як позбутися уявлення про те, що «справжній відпочинок, то на морі» та визначили 5 основних принципів подорожей в «непевні часи». Короче, вартісно та практично. Як і завжди - практичні інгрідієнти до сімейної формули! Дивися та слухай!
Завантажити
Сьогодні тема екологічності та безсміттєвості турбує суспільство як ніколи. Хоча і не усіх. Як вижити із такою кількістю сміття та «продуктів, що не піддаються повторній переробці» українській родині? Чи екологічність є примхою неформалів і веганів, а чи насущним викликом сьогодення? Про товари без пакування та безвідходне життя, про сортування сміття та еко-продукцію говорили із Олесею Вершигорою - консультантом зі сталого розвитку @ozero.me (в напрямку sustainable консалтингу)
Про що читають сучасні діти? Дивляться комікси чи залипають в планшетах? Чи програв Котигорошко «Зоряним війнам» та чи взагалі здатна книга зацікавити дитину в 21 столітті? Про справжні чуда навколо та про феномен сучасної дитячої літератури, про виховну функцію книжок та про незвичайних героїв… Про все це і навіть більше говорили зі справжнім письменником сучасності - Сашком Дерманським. Це він подарував життя Чудовому Чудовиську, принцесі Маляці, вужику Ониську та багатьом іншим кумедним і бешкетним персонажам. Уже більш як 20 книг його авторства побачили світ, а деякі перевидавалися аж 15 разів. Власною персоною з нами був чоловік, батько та письменник - Сашко Дерманський
Перед ким тільки не стояло питання про те "як обрати і не помилитись?" - і байдуже чи говоримо про обрання нової пари взуття, або напрямку для подорожі. Кожного разу це питання, яке вимагає від нас надзусиль. А якщо йдеться про вибір здатний змінити не лише ритм, а то й цілий зміст життя. Здогадалися? - То про обрання найближчої, найособливішої людини з якою, найпевніше, доведеться пройти все життя. Що є важливим, про що думати? - Готовність сміятися разом та змирення чи повага до сім"ї та переконаність у власній ідентичності...що цінніше та важливіше. Про що думати та на що звертати увагу.
«Від чого насправді залежить щастя в шлюбі?» Саме про це були роздуми в «Формулі…» цього разу. Чи достатньо для щастя просто вміти «правильно розмовляти» та вирішувати конфлікти? Чи потрібне дещо інше…Чи ідеальними є щасливі шлюби та на чому вони збудовані. У нас є на те реальна відповідь»

Оставить комментарий