Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!
Останні випуски
Цей період року ми знову розмірковуємо над великодньою історією - історією про зраду Христа, Його жертву, Його смерть і, врешті-решт, Воскресіння, яке змінило хід історії та стосунки людства з нашим Творцем. Докорінно. Але яке відношення це має до шлюбу? Більше, ніж ви можете подумати. Якщо наш шлюб покликаний відображати образ Бога, то ми не маємо кращого прикладу, ніж Христос - живе втілення Божої любові. У своєму всезнанні Бог знав, що потрібно для шлюбу. Своєю жертовністю Він показав нам, що нашої любові один до одного і навіть до Нього було недостатньо. Нам потрібна Його любов. Він нам потрібен. У цій программі, подружжя Травнікових розмірковують над тим, чого ми можемо навчитися для своїх сімейних стосунків, перегортаючи сторінки Священного Писання. Про неочікуване від тих, хто найдорожчий та наслідки життя із ними; про власну недосконалість та дії про які шкодуємо; про сумніви щодо порятунку найдорожчого… Про надважливі речі для посвякденного сімейного життя у перспективі Вічності.
За що тільки не хапаються подружні пари в непевні часи. Нові захоплення та хобі, курси з саморозвитку, соцмережі, спорт… Але спільна молитва була та залишається однією з найособливіших практик для подружніх пар. Як в часи особливих випробувань чоловік та дружина можуть ставати ближчими одне до одного, як знаходити сили для молитви та чи формальною є подружня молитва? Про це зі священослужителем - отцем Іваном Ружицьким.
"Хто важливіший: чоловік чи дитина?" - питання, що не дає спокою не одному поколінню дружин в Україні - «Хто важливіший?» Скажете, що жорстко? Стверджуєте, що така дилема просто неминуча? Як би не так! В цьому епізоді «Формули сім’ї з Олексієм Травніковим» говорили про те наскільки важливою є пріорітетність стосунків. Ще роздумували про те, що формує відчуття комфорту, упевненості та захищеності у дитини; про важливість прикладу батьків; про флірт в подружжі та регулярні побачення, про важливість інтимних стосунків, молитву та багато-багато практичних речей.
Вважаєш, що ми приречені на безпересувне майбутнє? Хочеш рухатися «бодай кудись», але не знаєш навіть із ким про це поговорити? - Тоді тобі точно варто послухати розмову з унікальною людиною - Валентином Білоусом, який здатний дарувати ВРАЖЕННЯ в різних куточках планети. І це не жарт. Бо він надзвичайний гід! В цьому випуску говорили про те як здійснити подорож своєї мрії та чому з гідом цікавіше, ніж просто 4** all inclusive; розібралися із тим як позбутися уявлення про те, що «справжній відпочинок, то на морі» та визначили 5 основних принципів подорожей в «непевні часи». Короче, вартісно та практично. Як і завжди - практичні інгрідієнти до сімейної формули! Дивися та слухай!
Завантажити
Сьогодні тема екологічності та безсміттєвості турбує суспільство як ніколи. Хоча і не усіх. Як вижити із такою кількістю сміття та «продуктів, що не піддаються повторній переробці» українській родині? Чи екологічність є примхою неформалів і веганів, а чи насущним викликом сьогодення? Про товари без пакування та безвідходне життя, про сортування сміття та еко-продукцію говорили із Олесею Вершигорою - консультантом зі сталого розвитку @ozero.me (в напрямку sustainable консалтингу)

Не більше одного разу на тиждень ми повідомляємо про наші новини, кращі етери, події. Приєднуйся!

Оставить комментарий