Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!
Останні випуски
Чи можна навчити дитину відчувати свої психологічні кордони? Чи є межа, яку батькам не варто переступати - і де вона? Спробуємо знайти відповіді на непрості запитання разом із вами...
Чого тільки не почуєш про чоловіків на кухні! І йдеться не лишень про володарів мішленівських зірок та мега-світових рестораторів, а й про українських чоловіків, які теж не пасуть задніх. Про те чи чоловік може себе проявити на кухні і як до цього ставиться жінка, поговоримо зі справжньою зіркою, але реальним українським чоловіком Вадимом Бжезинським  -  переможцем 7го сезону «Майстер Шеф». Тема програми «Чоловік на кухні…не моветон. Правда ж?" Дізнаємося в гостя про багато цікавих речей, зокрема поговоримо про те: - чи пристосовані чоловіки до приготування їжі та чи багато з них скептичні до того; - про реальність здорового харчування в українських реаліях; - про романтичні блюда та особливі рецепти випускника кулінарної академії зі світовим визнанням; - про життя поза телепроектом та сімейний затишок.
Не рідко - особливо в останні роки бебі буму - про материнство говорять в контексті "інстаграмно-фейсбучного формату". Воно виглядає дуже природнім та навіть привабливим. Настільки, що деякі мами починають відчувати себе неповноцінними, якщо почуваються зле та втомлюються від материнства… Такі моменти, неодмінно, переживали більшість мам. Про те «Як не згаснути мамі, або чому материнство може бути виснажливим» в програмі "Формула Сім'ї з Олексієм Травніковим". З Іриною Харченко, щасливою дружиною та мамою двох діток, психологом та гештальт-терапевтом. Обговорили зі спеціалістом наступне: - чому не варто боятися зробити помилку в материнстві - що робити, коли діти засмучують - як налагодити конакт з чоловіком та батьком дитини та залучити в процес (особливо перший рік) - які ознаки вигорання в материнстві та що з ними робити Цікаво? І наша гостя саме завдяки материнству прийшла у психологію і вже психологія допомогла їй подолати багато складностей періоду материнства.
Як часто нам, батькам, доводилося стикатися з тим, що наші маленькі діти просто налякані зовнішнім виглядом якогось медичного приладдя. Ніколи не задавалися питанням - чому? Ну, по-перше нам не було нагоди познайомити їх із чарівним світом медицини. Саме нам батькам, а не лікарям, варто б було про те подбати. Про те, як познайомити малечу із апаратом УЗІ, кріслом стоматолога чи рентгенівстким апаратом без зайвих клопотів - поговоримо в програмі «Формула сімї з Олексієм Травніковим». А гість в студії - автор ідеї, дружина, мама, співачка - Юлія Борозненко, учасниця "Голос країни" 7 ( команда С.Бабкіна). Музикант, композитор, українська співачка, мама, щаслива дружина)) «Кожного дня, - говорить Юля, - відкриваю в собі нові грані і таланти. Рік тому вирішила написати казку. Мрію знятися в кіно Займаюся благодійністю! А взагалі по запросу Юлія Борозненко в гуглі є чимало матеріалів, якщо вам буде цікаво» Про кумедні та не дуже історії, про те, як подружити дітей із чарівним світом медицини в програмі Формула сім'ї. Зокрема про таке: - як не боятися лікарів та лікарень, а подружитися з ними - як здати аналіз крові та «не вмерти від страху» - як не нервувати самому та не «накручувати» дитину Про це та багато чого цікавого від зірково-співучої мами - Юлії Борозенко!
Хто з жінок, опиняючись у «цікавому стані», а потім – в декретній відпустці – думав про себе, як винахідницю чи творця власного бренду? Зараз такі випадки не є поодинокими, але більшість жінок все ж таки переживають «непросто» період догляду за немовлям. Анна Ковальова - бренд-стратег та наставник в побудові Персональних Брендів. Розробила авторську методику Персонального Магнетизму та вчить людей розвивати бізнес та Особисті Бренди, засновниця та керівник маркетингового агенства  та проекту з організації феєричних вечірок. А говорили про наступне: - чому декретна відпустка таки не вирок та не відірваність від справжнього життя - звідки беруться ідеї та натхнення - особистий бренд – це віяння сучасності для Вищого Світу чи можливість для будь-якої жінки - чи завжди важливий успіх та про що варто заморочуватися жінці - чому враження та реалізація жінки можуть бути складовими подружнього щастя та як до нього прийти
V міжнародний кінофестиваль Світло

Оставить комментарий