Номер прямого eфіру: 0 800 30 14 13
Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!
Останні випуски
У всіх батьків є секретні засоби виховання, які допомагають в спілкуванні з дітьми. Звичайно, вони не з’являються одразу, але приходять із досвідом. Як бути, коли дитина перша, а досвід звідкись необхідно запозичувати. Хто здатний допомогти молодим батькам та з чого варто починати. Про це говорили із надзвичайною родиною Гонтаржевських – Євгенієм та Ксенією. Ось, що вони говорять про себе: «Ми віримо в те, що лишень служачи людям та роблячи добро родина може стати по-справжньому щасливою та й діти в такій родині зростають здоровими фізично, душевно та духовно. Ми прагнемо бути тими, хто надихає. Ми любимо подорожувати, стрибати на батутах, або просто валятися на дивані…але неодмінно втрьох!» Про що говорили з нашими гостями: - як завойовувати увагу дитини та чи важливо це; - приділяти час – складно, але необхідно; - як відволікти малечу від втоми; - як розвивати гарні звички; - як бути із дисципліною…
У сучасному суспільстві без освіти навряд чи щось може бути реальним. Але як бути, коли вже ти не студентського віку та й за плечима не один диплом. Чи є шанс у мами трьох дітей або ж батька сімейства щось змінити? Про «дорослу освіту» чи то «освіту для дорослих» говорили із Володимиром Багненком - керівником та журналістом, який має дві вищі освіти та багато читає (останні чотири роки не менш ніж 50 книжок на рік). Вірить в силу самоосвіти та вкладає у власний освітній проект. Говорили про: - важливість самоосвіти та те, як цим займатись... а головне коли; - сильні та слабкі боки сьогоднішньої першої, другої вищої освіти; - найголовніше в освіті та самоосвіті; - з чого почати та куди рухатися.
Про те формальність це чи потреба, про біблійні та історичні підвалини, досвід інших та про практичні речі, якими можна користуватися. Володимир Тищенко ділився тим, як культивували розуміння потреби в щоденному поклонінні для своєї родини - спершу для самих себе, а згодом - і про те, як прищеплювали те дітям. Просто, практично та обгрунтовано. Слухйте та не кажіть що не чули!
Що означає бути розумними, адекватними, красивими та мудрими в питаннях народження та виховання дітей? Експерти твердять що українки відмовляються народжувати двох, або більше дітей не лише через брак коштів, але і через небажання чоловіків брати участь у їх вихованні. Чи так все страшно?   Говорили про це із Вікторією Михайловою - дружиною успішного підприємця, філологом за освітою, яка вчетверте стала мамою у 27 років. Хочете знати її секрет? - Вікторія вірить: Діти є благословінням від Бога у них варто вкладати своє серце і життя. Вони нестимуть у світ любов і надію. А також ми говорили про те: - звідки бажання мати більше однієї дитини; - материнство - це обмеження, чи то хибна думка; - що ти найбільш особливе в материнстві та в дітях; - що дає сили та наснагу в щоденних клопотах; - які секрети твого відновлення "без дітей"
Більшість із нас бодай в дитинстві мріяли про морські подорожі. Зараз же мрія дитинства цілком може стати дійсністю і для цього не обов’язково ставати піратом. Про перспективи української сім’ї опинитися на океанських лайнерах сьогодні говорили із Ларисою Слободян, директором компанії Express-Voyage І з розмови неодмінно дізнались про таке: які плюси морських круїзів та як уникнути морської хвороби; як обрати маршрут для подорожі, а згодом і правильно обрати каюту; які найвідоміші круїзні компанії, основні країни відправлення та скільки все це коштує; Про це та багато-багато іншого будемо говорити в програмі «Формула сім’ї з Олексієм Травніковим»