Формула Сім'ї

Абсолютно кожен прагне мати щасливу сім'ю! Для цього люди одружуються, народжують дітей, виховують їх та розвиваються у своїх стосунках... Це не завжди просто та легко, але прагнуть цього більшість людей. Які ж складові щасливої родини, які інгрідієнти входять до чарівного рецепту сімейного щастя? На ці та багато інших питань ми знаходимо відповіді в програмі "Формула сім"ї з Олексієм Травніковим". Приєднуйтеся до наших прямих ефірів щосереди та разом із нашими експертами будемо виводити формули щастя для кожної родини!

Останні випуски
03/08/2023
"Слово стрес давно стало невідʼємною частиною нашого життя - в тому числі і подружнього. Від телефонного дзвінка без відповіді до невиконаних обіцянок – все це може викликати стресову реакцію в шлюбних стосунках. Раніше ми вже з вами говорили в наших програмах про великі кризові періоди в житті більшості родин, але нам потрібно знати і про «маленькі» речі, які - можливо - зникають з роками. Але тут і тепер вони можуть завдати серйозної шкоди не просто вашим стосункам, а навіть існуванню вашої сімʼї. Поговоримо про деякі з них. "
27/07/2023
Артем Кабулахін - шеф-кухар, переможець Мастер Шеф Професіонали 4 сезон Втомлені війною та невизначеністю, ми часто опускаємо руки і не знаємо куди іти. Як собі з цим дати раду, як залишатися вірним покликанню та реалізовувати себе в складні часи? Здається, що наш гість точно про це знає. Переможець національного телепроекту для проефсіональних кухарів, соціально активний та завзятий - Артем Кабулакін - поділиться власними секретами.
20/07/2023
Олена та Олексій Травнікови
06/07/2023
Олена та Олексій Травнікови Чи був у вас такий сезон, коли ви відчували, що «світло в кінці тунелю» ніколи не зʼявиться, і що ви та ваша дружина можете назавжди залишитися в темряві? Існує стільки сезонів «очікування», які може пройти пара, список може бути нескінченним. Чекання рано чи пізно закінчується, і ви відчуваєте, що знову можете дихати. Якщо ви та ваша дружина чекаєте чогось великого, наприклад, нової роботи, дитини, будинку, який можна назвати своїм, діагнозу... ви не самотні! В ефірі поговоримо про 4 простих способи, як наблизитися один до одного та залишатися закоханими, поки чекаєте. Ми переконані, що ви можете це зробити. Ми точно це знаємо.
29/06/2023
Яна Валіахметова. Магістр практичної психології. Сертифікований психолог - консультант в методі когнітивно-поведінкової психотерапії. Прийняття себе та егоїзм,сприйняття своєї сутності та самозакоханість…як відрізнити та чому це важливо для здорових стосунків в подружжі…Дізнаємося про те,що означає приймати себе; розберемося із тим чи можна навчитися співчувати собі в часи випробувань та не звинувачувати себе в слабкості. Про це та багато іншого...
22/06/2023
коли чують про "шлюб в смартфоні", то зазвичай або сміються, або ніяковіють...наші гості переконані, що якісно підготуватися до шлюбу в Україні можна навіть в мобільному додатку. Наскільки це реалістично та як це допоможе майбутнім родинам - поговоримо з розумними людьми.