![Навчання під час війни. Світлана Бабінець](assets/cache/images/2023/kod_nacii/02.06.23-navchannya-pid-chas-vijni-kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Код нації
Код нації
Навчання під час війни. Світлана Бабінець
З бомбосховищ, з домівок під обстрілами, з-за кордону, дистанційно і наживо під супровід сирен - так українські школярі навчаються в умовах війни. Навчаються і показують результати! Про те, як змінилося навчання дітей і як це вплинуло на якість освіти, про нові форми і методи роботи педагогів, про безпрецедентний досвід української освіти, яким ділиться зі світом.