![Книгодрук як квантовий стрибок України](assets/cache/images/2022/kod-nacii/30_12_22_knigodruk_yak_kvantovij_stribok_ukraini_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Код нації
Код нації
Книгодрук як квантовий стрибок України
Чому президенти України складають присягу на Пересопницькому Євангеліє? Навіщо радянська влада приховувала факт існування львівської друкарні ще у 1460 році (що на 112 років раніше за першодрук Івана Федорова)? У чому історична важливість книгодрукування? Де зберігаються українські стародруки і в чому цінність саме старих книг? Гість студії Дмитро Палій, заступник директора Музею книги і друкарства України