![Феномен українського дубляжу. Катерина Брайковська](assets/cache/images/2023/kod_nacii/28_04_23_fenomen_ukrainskogo_dublyazhu_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Код нації
Код нації
Феномен українського дубляжу. Катерина Брайковська
"Що первісніше - сенс, переклад чи голос? Чим відрізняється озвучка від дубляжу? Як визначити якість дубляжу і чому українські роботи є одними з кращих у світі? Про кухню професійних студій, переваги, обмеження у галузі і те, як поводяться в кінотеатрі самі актори, слухайте приму українського дубляжу Катерину Брайковську. Режисерка, актриса дубляжу, офіційний український голос голлівудських актрис Айлі Фішер, Єви Грін і Марго Роббі, голос світових бестселерів. Почуйте, як говорить Душа! (спеціально для усіх поціновувачів анімаційного фільму ""Душа"")"