Загартовані

Цикл передач "Загартовані" піднімає питання, з якими стикається кожна людина, що знаходиться в зоні бойових дій. Разом з психологами та військовими капеланами ми допомагаємо пройти шлях соціально-психологічної реабілітації та повернутися в мирне життя.

Останні випуски
12/02/2024
Все більше українців мігрують за кордон і, ймовірно, навряд чи повернуться після війни. Чи справді Україну чекає демографічна криза? Гість – голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко
22/01/2024
Роман Данилейко - військовий волонтер, служитель церкви "Світло життя" в м. Полтава (відомий в твіттері як Пан Полтава) змінив призначення свого акаунту в твіттері з початком повномасштабної війни і тим самим допоміг та допомагає бригадам ЗСУ з доставкою і ремонтом автомобілів. Роман вірить в людей, армію та країну. Долучайтесь до доброї справи задля наближення перемоги!
15/01/2024
Макс Шаргаєв, Сергій Накул та Дмитро Слюсаренко - ведучі програм на Radio M. Як і більшість чоловіків, з початком повномасштабного вторгнення долучились на захист України. Долучились в незвичайній військовій професії. Професія - капелан. Хто такі капелани та яка їх роль у цій війни, про це детальніше в цьому інтерв'ю.
11/12/2023
Щодня величезна кількість жінок та дітей потерпають від домашнього насильства. І в жінки може виникати відчуття, що у цілому світі вона залишилась сам на сам із цією проблемою. Сьогодні у спецвипуску проєкту Загартовані ми спілкуємось з Марʼяною Капустинською, організаторкою проєкту «Будинок Сховище» для жінок і дітей, які постраждали від домашнього насильства.