Загартовані

Цикл передач "Загартовані" піднімає питання, з якими стикається кожна людина, що знаходиться в зоні бойових дій. Разом з психологами та військовими капеланами ми допомагаємо пройти шлях соціально-психологічної реабілітації та повернутися в мирне життя.

Останні випуски
08/04/2024
#Війна_Світів «Ветеранська спільнота», гість – ветеран, психолог, травматерапевт Ігор Холодило. Ветеранська спільнота – це особлива каста – цей вислів належить моєму гостю, і сьогодні ми спробуємо більше зрозуміти цю особливость, для того щоб нам краще розуміти один одного.
26/02/2024
Що таке ментальне здоров’я та як можна визначити його стан? Професор психологічного консультування в університеті Ріджент (США), ліцензований професійний консультант Ольга Запорожець сьогодні у Загартовані
12/02/2024
Все більше українців мігрують за кордон і, ймовірно, навряд чи повернуться після війни. Чи справді Україну чекає демографічна криза? Гість – голова Центру аналізу та стратегій Ігор Чаленко
22/01/2024
Роман Данилейко - військовий волонтер, служитель церкви "Світло життя" в м. Полтава (відомий в твіттері як Пан Полтава) змінив призначення свого акаунту в твіттері з початком повномасштабної війни і тим самим допоміг та допомагає бригадам ЗСУ з доставкою і ремонтом автомобілів. Роман вірить в людей, армію та країну. Долучайтесь до доброї справи задля наближення перемоги!