Психологічні посиденьки

Психологічні посиденьки - розмови про психологію зрозумілою мовою. Питання про душу і духовність, минуле і майбутнє, сенси і цінності, емоції і відчуття, причини і наслідки, життя і смерть - про те, що турбує зараз українців.

Останні випуски
14/02/2024
Ми розглянемо у цьому випуску як людині жити з відчуттям страху, чи нормально це, і як собі можна допомогти. В'ячеслав Халанський - психолог, психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму (Українська Спілка Психотерапевтів), організатор навчальних програм з психології учасник міжнародних проєктів, керівник організації "Психічне здоров'я і добробут для України"
07/02/2024
Володимир Моісей - психолог, адаптивний атлет, рекордсмен книги рекордів Гіннеса, найсильніша людина в світі з однією рукою зі станової тяги. У цьому випуску ми піднімаємо тему шляху прийняття себе після втрати кінцівки.
31/01/2024
В'ячеслав Халанський - психолог, психотерапевт екзистенційно-аналітичного напряму (Українська Спілка Психотерапевтів), організатор навчальних програм з психології учасник міжнародних проєктів, керівник організації "Психічне здоров'я і добробут для України"
24/01/2024
Володимир Мойсей - психолог, адаптивний атлет, рекордсмен книги рекордів Гіннеса, найсильніша людина в світі з однією рукою зі станової тяги
08/11/2023
Вікторія Райчинець, директор Інституту зцілення травм
18/10/2023
Володимир Волошин, психолог, кандидат психологічних наук, керівник Інституту психології здоров'я
11/10/2023
Володимир Волошин, психолог, кандидат психологічних наук, керівник Інституту психології здоров'я