![Маріупольська незламна піцерія - це не про їжу, а про віру в майбутнє. Антон Титарчук](assets/cache/images/2023/majsternya/mariupolska_nezlamna_piceriya_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Майстерня
Майстерня
Маріупольська незламна піцерія - це не про їжу, а про віру в майбутнє. Антон Титарчук
З початку повномасштабного вторгнення, піцерія у Маріуполі перетворилась на місце віри в людяність і майбуття. Щодня команда готувала і роздавала понад півтори тисячі піц для військових та мешканців міста. Внаслідок війни заклади довелося закрити і продумати подальший план. Продовження історії почуєте з розмови з Антоном Титарчуком керуючим піцерією.