Майстерня

Вони віддані своїй справі, притягують простотою і досяжністю, роздають себе примножуючи людяність і знаходячи велич людської душі. Для одних це питання вродженого таланту чи особливого дару, для іншого - впахування (саме це слово, і ніяке інше)! Майстерня - це місце зустрічі з Людьми, які проходять шлях від учня до майстра, залишаючись вірними своїй справі.

Останні випуски
18/07/2024
Як рідним поводити себе при навідуванні своїх близьких? Яка турбота є найкращою? Що робити із синдромом рятівника і чому хлопці брешуть, що в них усе нормально? Проговорюємо це з медиком прикордонного шпиталю - Марго Андрієць.
11/07/2024
У цьому випуску Майстерні говоримо про правові аспекти мобілізації та релігійних переконань разом з відомим адвокатом Сергієм Гулою, який поєднує свою професію з християнськими переконаннями, В ефірі торкаємося закону про мобілізацію, альтернативну службу, найпоширеніші запити від військових та особисту позицію Сергія щодо мобілізації.
04/07/2024
Розглядаємо найбільш поширені помилки, які допускають люди, намагаючись вилізти з боргів, і говоримо про практичні підходи, щодо ефективного управління фінансами. Розбираємо працюючі кейси розподілу зарплати для погашення кредитів та уникнення фінансових труднощів. Обговорюємо стратегії погашення боргів, зокрема для тих, хто має кілька кредитів.
27/06/2024
Які виклики несе війна церкві? З протестантським пастором - Андрієм Фурсою говоримо про те, чи існують переваги у вірянина, чи захищений він від депресії і як змінюється його життя під дією викликів війни. Запитуємо про те, як церква протистоїть злу, та які зміни відбулися в богослів'ї священника з досвідом проживання війни. Також почуємо особисті історії та послання церкви для своїх вірян у цей важкий час.
20/06/2024
Сьогоднішня Майстерня про адаптацію стоматології під час війни разом зі стоматологом Іллею Скоробогачем. Про мобільну стоматологію, команду "ангелів" та зусилля, спрямовані на допомогу військовим, про те, як надання стоматологічних послуг може врятувати життя, які виклики виникають при організації мобільних клінік, та як він і його команда адаптували свою роботу до воєнних умов. Обговоримо специфіку надання послуг військовим, найбільші проблеми з зубами, з якими стикаються військові, та методи догляду за зубами в польових умовах.
13/06/2024
Від весільних суконь до військової амуніції: Історія Наталії, яка виховує самотужки двох дітей під час війни. Як вона евакуювалася до Польщі, продовжила шити військову амуніцію, а потім знову повернулася до України. Де брати сили і ресурси для виживання в такі складні часи?
06/06/2024
У програмі "Майстерня" ми обговорюємо ключові питання інтеграції дітей з синдромом Дауна у суспільство. Керівник ГО з розвитку дітей з синдромом Дауна, Наталя Тамоян, ділиться досвідом та розповідає про виклики, з якими стикаються діти та їхні родини. Ми розглядаємо важливі аспекти інклюзивної освіти, соціальної адаптації та професійної інтеграції, а також обговорюємо, як суспільство може підтримати ці процеси.