Майстерня

Вони віддані своїй справі, притягують простотою і досяжністю, роздають себе примножуючи людяність і знаходячи велич людської душі. Для одних це питання вродженого таланту чи особливого дару, для іншого - впахування (саме це слово, і ніяке інше)! Майстерня - це місце зустрічі з Людьми, які проходять шлях від учня до майстра, залишаючись вірними своїй справі.

Останні випуски
15/02/2024
В цьому епізоді Майстерні про: - проживання війни через екран; - захист дітей від жорстоких зображень та їх травматичний вплив; - про психологічну допомогу дітям, які пережили окупацію; - відсутність у дітей співчуття; - скерування емоцій; - ресурси та підтримка.
08/02/2024
Ця випуск Майстерні, буде корисний тим, хто стикається з викликами мовленнєвого відновлення після інсульту. Логопед – Тетяна Ярмак пояснює роль логопеда у реабілітації, типи мовленнєвих патологій, причини їх виникнення, а також методи та підходи до відновлення мовленнєвих функцій. Програма також зосереджується на проблемах ковтання, які часто супроводжують інсульт, і надає рекомендації щодо ефективного спілкування з рідними пацієнтів для підтримки їх відновлення. Вона стане корисним ресурсом для пацієнтів, їхніх сімей та медичних фахівців, які прагнуть досягти максимального відновлення після інсульту.
01/02/2024
В цьому епізоді з Іриною Гусеницею говоримо про нову реальність для жінок, чиї чоловіки пішли служити в ЗСУ. Конкретніше, які правила комунікації стають основою стосунків; чиї контакти потрібно знати, якщо чоловік не виходить на зв'язок; кого і чому потрібно відправити в бан; що робити з думками про смерть; чи планувати дозвілля і чи дозволяти маленькі приємнощі; від чого почистити свій сленг?
25/01/2024
В цьому випуску Майстерні з комунікаційницею - Тетяною Калініченко, говоримо про особисті місії і корпоративні цілі, про відмінності та зв'язок між благодійністю та милосердям, і їх значення у сучасному суспільстві; важливість малих донатів та ролі співпереживання в умовах війни; емпатія та особиста відповідальність в екстрених ситуаціях.
18/01/2024
Проект Обійми. Пітримка дружин військовослужбовців. У цьому випуску Майстерні, з керівником проєкту Обійми - Еммою Середою знайомимо слухачів з проєктом по підтримці дружин військовослужбовців, що є надзвичайно важливим через емоційний тягар, соціальну ізоляцію та практичні виклики, з якими вони стикаються під час служби своїх чоловіків. Надання емоційної, психологічної та практичної підтримки не тільки допомагає цим жінкам підтримувати ментальне здоров'я та емоційну стабільність, але й сприяє зміцненню сімейних зв'язків та стабільності у їхньому житті. Ця підтримка є також виявом визнання та поваги до їхньої ролі, що важливо для здоров'я та добробуту суспільства.
11/01/2024
У цьому епізоді 'Майстерні' ми зустрічаємося з Тетяною Ярмак, експертом-логопедом, щоб обговорити широкий спектр питань мовленнєвого розвитку. Від розкриття впливу оточення на мовленнєве формування дітей до методів відновлення мови після інсульту - цей випуск висвітлює ключові аспекти логопедії. Обговорення також торкається раннього виявлення мовленнєвих порушень, важливості виховання толерантного ставлення до осіб, що працюють над своєю вимовою, а також зосереджується на випадках заїкання, які виникають через стресові та травматичні події.