Майстерня

Вони віддані своїй справі, притягують простотою і досяжністю, роздають себе примножуючи людяність і знаходячи велич людської душі. Для одних це питання вродженого таланту чи особливого дару, для іншого - впахування (саме це слово, і ніяке інше)! Майстерня - це місце зустрічі з Людьми, які проходять шлях від учня до майстра, залишаючись вірними своїй справі.

Останні випуски
04/04/2024
В цьому епізоді Майстерні, відкриваємо АРТ-терапію в реабілітації. Чи дійсно мистецькі техніки можуть стати революційним засобом для корекції мовленнєвих і психологічних порушень. Логопед - Тетяна Ярмак та новатор ефективних арттерапевтичних технik - Роман Білявський розповідають про трансформації, практичні методи та науково підтверджені переваги творчого самовираження. Цей ефір показує, як інтеграція АРТ-терапії в реабілітаційні програми може зміцнити розум і тіло.
28/03/2024
У цьому відео, разом з Наталією Гуран, головою ГО «Ліки Контроль» та Юлією Рідченко, директоркою з розвитку благодійного фонду «280 днів» ми відповідаємо на найважливіші запитання про вагітність та народження дитини, які хвилюють майбутніх мам. Від безкоштовного спостереження вагітності для ВПО до вибору пологового будинку, від огляду необхідних аналізів і УЗД до щеплень для новонароджених — ми покриваємо всі ключові аспекти. Дізнайтеся про фінансові аспекти пологів, включаючи анестезію та можливі благодійні внески, а також про способи отримання медичних послуг і допомоги у випадках, коли медичний заклад відмовляє у наданні послуг. Також ми торкнемося питань харчування та активності під час вагітності.
14/03/2024
Вцьому епізоді Майстерні говоримо про ключові аспекти процесу усиновлення та опікунства в Україні, особливо з урахуванням викликів, викликаних війною, з тренеркою Ольгою Мороз. Говоримо про зміни в законодавстві, критерії для потенційних усиновлювачів та опікунів, а також про підтримку, доступну для них під час та після процесу. Також розглядається роль соціальних служб у сприянні успішному усиновленню та опікунству, а також виклики, з якими стикаються усиновлювачі та опікуні у сьогоднішніх умовах.
01/03/2024
У цьому випуску Майстерні, наша гостя, Ольга Потирайло, відкриває серце, ділиться своєю битвою з раком - від першого шоку діагнозу до повсякденного процесу одужання. Вона висвітлює незамінну роль підтримки близьких, значення регулярних медичних перевірок та силу духовної стійкості у подоланні цього випробування. Ця програма не просто бореться з міфами та стигмою, пов'язаними з онкологією, але й говорить про надію, показуючи, що разом ми сильніші.
15/02/2024
В цьому епізоді Майстерні про: - проживання війни через екран; - захист дітей від жорстоких зображень та їх травматичний вплив; - про психологічну допомогу дітям, які пережили окупацію; - відсутність у дітей співчуття; - скерування емоцій; - ресурси та підтримка.
08/02/2024
Ця випуск Майстерні, буде корисний тим, хто стикається з викликами мовленнєвого відновлення після інсульту. Логопед – Тетяна Ярмак пояснює роль логопеда у реабілітації, типи мовленнєвих патологій, причини їх виникнення, а також методи та підходи до відновлення мовленнєвих функцій. Програма також зосереджується на проблемах ковтання, які часто супроводжують інсульт, і надає рекомендації щодо ефективного спілкування з рідними пацієнтів для підтримки їх відновлення. Вона стане корисним ресурсом для пацієнтів, їхніх сімей та медичних фахівців, які прагнуть досягти максимального відновлення після інсульту.
01/02/2024
В цьому епізоді з Іриною Гусеницею говоримо про нову реальність для жінок, чиї чоловіки пішли служити в ЗСУ. Конкретніше, які правила комунікації стають основою стосунків; чиї контакти потрібно знати, якщо чоловік не виходить на зв'язок; кого і чому потрібно відправити в бан; що робити з думками про смерть; чи планувати дозвілля і чи дозволяти маленькі приємнощі; від чого почистити свій сленг?