![Другий рік навчання в новій реальності. Світлана Бабінець](assets/cache/images/2023/majsternya/drugij_rik_navchannya_v_novij_realnosti_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Майстерня
Майстерня
Другий рік навчання в новій реальності. Світлана Бабінець
Сьогоднішній ефір зі Світланою Бабінець - очільницею управління Державної служби якості освіти у м. Києві, присвячено темі створення безпечного освітнього простору, співпрацю всіх учасників навчального процесу, враховування безпекової ситуацію в регіоні при визначенні тривалості навчального року та кількості днів, визначення структури навчального року, тижня та дня за допомогою педагогічної ради, та вибір найбільш оптимальних форм здобуття освіти, з акцентом на безпеці.