![Як дотягнути до кінця місяця? Або про купюри без купюр](assets/cache/images/formulasemyi/04122019formulasimi-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Як дотягнути до кінця місяця? Або про купюри без купюр
«Як дотягнути до кінця місяця? Або про купюри без купюр» саме про це говорили з Анатолієм Мусієнко - національним керівником Організації "Compass" в Україні. Чи дійсно заощадливість та планування так важливі, чи «відкладення» здатне вирішити фінансові негаразди, а також про кредити, фінансову грамотність українців...послухати варто, нотуючи дуже практичні поради.