![ТОП дякую партнеру у шлюбі](assets/cache/images/2023/formula_simyi/kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
ТОП дякую партнеру у шлюбі
"Між вдячністю та щастям існує тісний взаємозв’язок. За спостереженнями психологів-дослідників люди, які відчувають та висловлюють вдячність, мають більше позитивних емоцій, таких як щастя, оптимізм та радість. Тому сьогодні у оновлений Формулі Сім’ї ми говоримо про ТОП речей, за які можна бути вдячним своєму подружньому партнерові з Олексієм та Оленою Травніковими.