![Емоційні гойдалки під час війни - як дати собі раду](assets/cache/images/2022/formula_simyi/18_11_22_emocijni_gojdalki_pid_chas_vijni_yak_dati_sobi_radu_kv-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Формула Сім'ї
Формула Сім'ї
Емоційні гойдалки під час війни - як дати собі раду
Привіт, сьогодні ефір на багаточисельні прохання вас, наші слухачі! Тож не пропустіть! Тема розмови в вечірньому ефірі «Емоційні гойдалки під час війни - як дати собі раду?» Саме про це поговоримо з нашою гостею Наталією Соляніковою - кризовим психологом, травмотерапевтом, бізнес-тренером з розвитку Емоційного Інтелекту. Профі в студії!