Сторінками Біблії
Сторінками Біблії
Біблія. Книга, яка протягом ось вже двох тисячоліть впливає на долі всього людства. Книга, яку просто цікаво читати. Запрошуємо вас в захоплюючу пригоду Сторінками Біблії. Ці передачі грунтуються на проповідях доктора богослов'я Джона Вернона МакГі.
Останні випуски
Навіщо Ісус Христос хрествився у Йордані у Івана Хрестителя? Як це пов‘язано зі святом Хрещення Київської Русі і чи дійсно вода змиває всі гріхи? Про все це, у спеціальному випуску програми «Сторінками Біблії» зі стін Євангельскої Реформатської Семінраії.
Життя у пустелі, одяг із верблюжої шкіри, дієта із сарани та дикого меду. Чому такий шлях обрав пророк Іван Хреститель? Що означає його ім'я та чому про пророка Івана Хрестителя, Господь Ісус Христос казав: «Серед народжених жонами не поставав (пророк) більший від Івана Хрестителя». ? Про все це у програмі "Сторінками Біблії" на РадіоМ.
Більшості із нас відомо, що Біблія негативно реагує на астрологію. Але, в програмі "Сторінками Біблії", ми докопаємось до істини! Хто такі були мудреці зі Сходу і чому вони вклонилися новонародженому Ісусу Христу и принесли Йому подарунки?
Чому родовід Ісуса в Євангелії від Матфія відрізняється від Євангелії від Луки? Як в родовід потрапили повії та жінки не єврейського походження? Що це дає людям 21-го сторіччя? Про це, в програмі "Сторінками Біблії" з пастором Сергієм Накулом.
Коли святкувати Різдво? 25 грудня чи 7 січня? Яке відношення до Різдва має філософ Святий Августин та імператор Констянтин? Про це в програмі «Сторінками Біблії» з пастором та теологом - Сергієм Накулом.

Оставить комментарий