Сторінками Біблії

Біблія. Книга, яка протягом ось вже двох тисячоліть впливає на долі всього людства. Книга, яку просто цікаво читати. Запрошуємо вас в захоплюючу пригоду Сторінками Біблії. Ці передачі грунтуються на проповідях доктора богослов'я Джона Вернона МакГі.

Останні випуски
Адвент: стародавні пророцтва Ісаії про Царя Ісуса і Його Царство
Адвент: стародавні пророцтва Ісаії про Царя Ісуса і Його Царство
02/12/2022
ДЕНЬ 6. Починаємо читати пророчі тексти книги Ісаії. Багато цих пророцтв цитуються в Евангеліях. Автори показують, що вони здійснилися, втілилися в повній мірі в Ісусі Христі. Сам Господь Ісус починає своє служіння з читання одного з пророцтв книги Ісаії, і каже, що нині воно виконалося в ньому. Ось чому в Ранній Церкві книга Ісаії була настільки важливою, що її навіть називали П’ятим Євангелієм! В шостий день Адвенту, коли багато з нас перебувають без тепла, світла, в темряві війни, з мрією про мирне життя, ми чуємо наступні пророчі обнадійливі слова, «Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерти, Світло засяє над ними?.. Жезл гнобителя Ти зламав!.. Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру. Без кінця буде множитися панування та мир на троні Давида й у царстві його, щоб поставити міцно його й щоб підперти його правосуддям та правдою відтепер й аж навіки…», Іс. 9. Нехай світло цих пророчих слів показує нам вірний шлях і зігріває теплом надії і впевненості, що врешті решт усе буде добре, якщо ти з Царем Ісусом. Благословенного вам Адвенту!
Адвент: Божа обіцянка царю Давиду про Царя з роду Давидова
Адвент: Божа обіцянка царю Давиду про Царя з роду Давидова
01/12/2022
ДЕНЬ 5. В Бутті 3 Бог дає обіцянку людству дарувати Спасителя, в Бутті 9 Бог дає обіцянку оберігати народи, бо з одного з них з’явиться Спаситель народів, в Бутті 12 Бог дає обіцянку Авраамові, що саме його Нащадок буде благословенням для усіх народів, у Второзаконні 18, Бог дає обіцянку, через Мойсея, дарувати істинного Пророка для усіх народів, а сьогодні, на п’ятий день Адвенту, ми читаємо (2 Самуїла 7) про Божу обіцянку царю і пророку Давиду, про Божий непорушний завіт з Давидом, згідно якому саме Нащадок Давида, з царської династії Давида, буде Царем усіх народів, який встановить вічне Боже Царство, щоб прохання молитви «Отче наш», нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя на землі як і на небі», остаточно було виконано Царем Ісусом, з роду Давидова, Пророком як Мойсей, з насіння Авраамова, з насіння Жінки. Бог вірний Своїм обітницям як тисячі років тому, так і зараз. Ось чому я вірю Йому, ось чому я покладаюся лише на Нього. Благословенного вам Адвенту!
Адвент: пророцтво про ПРОРОКА
Адвент: пророцтво про ПРОРОКА
30/11/2022
Адвент: давнє пророцтво про Пророка, завдяки якому ми можемо отримати Боже благословення і навернутися від наших грішних шляхів.
Що таке Адвент?
Що таке Адвент?
29/11/2022
Що таке Адвент? ???????????????????? Сьогодні розглядаємо ТРИ НЕПОРУШНІ БОЖІ ОБІЦЯНКИ з трьох текстів книги Буття! Сергій Накул Сторінками Біблії Radio M
Про Давида та Голіафа. І хто справжній герой в цій історії війни?
Про Давида та Голіафа. І хто справжній герой в цій історії війни?
18/11/2022
Сьогодні про Давида, Голіафа, про потужний вплив пропаганди, а також хто справжній герой в цій історії війни? Долучайтеся!
Що ми знаємо не лише про Христа на хресті, а й Христа на престолі Судного Дня?
Що ми знаємо не лише про Христа на хресті, а й Христа на престолі Судного Дня?
17/11/2022
Що ми знаємо не лише про Христа на хресті, а й Христа на престолі Судного Дня? Сьогодні суворі й правдиві слова про кінець овець і козлів з Євангелія від Матфія. Долучайтеся!
Що Біблія каже про зраду і зрадників? Частина 2
Що Біблія каже про зраду і зрадників? Частина 2
11/11/2022
Що Біблія каже про зраду і зрадників? Частина 2. Сьогодні про двох найвідоміших зрадників світу... Долучайтеся!