Сторінками Біблії
Сторінками Біблії
Біблія. Книга, яка протягом ось вже двох тисячоліть впливає на долі всього людства. Книга, яку просто цікаво читати. Запрошуємо вас в захоплюючу пригоду Сторінками Біблії. Ці передачі грунтуються на проповідях доктора богослов'я Джона Вернона МакГі.
Останні випуски
Сьогодні в програмі "Сторінками Біблії" ми розглянемо таємничі і унікальні стародавні обіцянки Бога людині Аврааму, які явно і дивно справдилися в Спасителя Ісуса Христа, і здійснюються зараз у всьому світі, в усіх народах - «в Семені твоєму благословляться всі народи землі»
Незабаром увесь світ буде святкувати одну з найважливіших подій в історії людства - факт надприродного народження Сина Божого від діви Марії! Ця подія у реальності простору в буття світу не виникла на порожньому місті, раптово! Ця подія очікувалася протягом сторіч, завдяки Божим обіцянкам і пророцтвам у стародавні часи. Тому у християнському календарі, період до Різдва називається Адвент (у перекладі, Пришестя). У цей період вивчаються давні пророцтва про пришестя Спасителя світу. Сьогодні ми починаємо цикл різдв’яних програм, у яких будемо розглядати давні святі тексти Біблії, і як вони пов‘язані з Ісусом Христом.
Чому так важливо знати Біблію, згідно колишньому ворогові Бога?
Майже всім відомо, що у Христа були учні, яких ще називали апостолами. Що значить бути апостолом? Яка його місія? І хто може бути апостолом сьогодні? Про це все говоримо з митрополитом Апостольської церкви Віктором Алексійовичем Вєряскіним Олексійовичем
Один из этих троих, изображённых на немецком поезде, «был подобен человеку, который в темноте поднимался по винтовой лестнице внутри купола древнего собора. Во мгле он вытянул руку, чтобы сохранить равновесие, - рука ухватилась за веревку. И тут же, к своему изумлению, он услышал звон колокола» ???? Кто был этот человек и что произошло дальше после 31 октября, мы обсудим с вами в передаче «Страницами Библии».

Оставить комментарий