Сторінками Біблії

Біблія. Книга, яка протягом ось вже двох тисячоліть впливає на долі всього людства. Книга, яку просто цікаво читати. Запрошуємо вас в захоплюючу пригоду Сторінками Біблії. Ці передачі грунтуються на проповідях доктора богослов'я Джона Вернона МакГі.

Останні випуски
Норвегія з Україною. Пастор Стефан Крістіансен
Норвегія з Україною. Пастор Стефан Крістіансен
16/03/2023
В сьогоднішньому ефірі роззнайомились зі Стефаном., сьогодні він служить молоді і має палке бажання відкривати їм Ісуса. Його особиста історія цікава тим, що народившись і виховуючись і християнській родині, він не цікавився Біблією. Хоча він бачив своїх віруючих батьків, та й сам був начитаним і свідомим щодо християнської моралі та цінностей, проте, він ніколи не брав участь у християнських заходах та не займався духовністю. Однак, однієї ночі він мав дивний сон, який змінив його життя. У цьому сні він бачив себе наче з боку. Після цього сну, він знайшов Біблію і почав читати книгу Еклезіаста. Він знайшов в цій книзі мудрість і відповіді на безліч питань, які він проговорював в собі. Як цей скерувальний сон вплинув на життя Стефана і багатьох молодих людей по всьому світу – дивіться в інтерв’ю.
Оковита, яка потрібна всім
Оковита, яка потрібна всім
15/03/2023
"Яке ваше ставлення до оковитої? А що Біблія каже про оковиту? Чому, згідно Біблії, нам усім потрібна оковита? Сьогодні, розглядаючи 17 розділ книги Вихід, ми спробуємо відповісти на ці запитання! Нагадую, ми продовжуємо вивчати книгу Вихід, розділ за розділом."
Кобзар чи Кобзон?
Кобзар чи Кобзон?
09/03/2023
Кобзон чи Кобзар? Кого обираєш ти? Скажи мені хто твій друг, і я скажу тобі хто ти. Друзі, сьогодні, в День Народження нашого Тараса Григоровича, порозмірковуємо над його творчістю, яка, не в останню чергу була обумовлена і Святим Писання. Як саме? Сьогодні дізнаємося. Долучайтеся!
Чи вчить Біблія другосортності жінки?
Чи вчить Біблія другосортності жінки?
08/03/2023
"Сьогодні згадаємо про історію появи свята 8 березня, порозмірковуємо, чи потрібно його святкувати, а також, звичайно, будемо розглядати поширений міф про те, що, згідно Біблії, жінки другий сорт. А яка ваша думка? Згодні? "
Царство Небесне здобувається силою?
Царство Небесне здобувається силою?
07/03/2023
Як це? Що це означає? Сьогодні спробуємо дізнатися, що означає цей дивний вислів Ісуса в Євангелії від Матвiя 11:12, «Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його». Цей випуск присвячений відповідям на ваші звпитання. Долучайтеся!
Що можна і не можна робити в Великий Піст?
Що можна і не можна робити в Великий Піст?
03/03/2023
Сьогодні дізнаємося про паляницю та паролі на війні в Біблії, а також про піст, у який важливо не їсти в першу чергу одне одного.
Фінляндія підтримує Україну. Юссі Корваярві (Jussi Korvajärvi)
Фінляндія підтримує Україну. Юссі Корваярві (Jussi Korvajärvi)
02/03/2023
Юссі Корваярві (Jussi Korvajärvi) https://www.facebook.com/jkorvajarvi - проповідник з Фінляндії, який приїхав з гуманітарною допомогою до України взяв участь в ефірі програми Сторінками Біблії на Radio M.