Сторінками Біблії

Біблія. Книга, яка протягом ось вже двох тисячоліть впливає на долі всього людства. Книга, яку просто цікаво читати. Запрошуємо вас в захоплюючу пригоду Сторінками Біблії. Ці передачі грунтуються на проповідях доктора богослов'я Джона Вернона МакГі.

Останні випуски
13/09/2023
Сьогодні відповідаємо на ваші запитання! Що означають слова Ісуса, «Царство небесне здобувається силою»? Що означає, «Царство Боже всередині вас є»? І що це за таке «Пакібитіє»?!
11/09/2023
Сьогодні спробуємо відповісти на запитання, «Навіщо нам вивчати Старий Завіт, якщо у нас є Новий Завіт?», і «Що означають слова апостола Павла, «усе Писання Богом натхнене?».
04/09/2023
Сьогодні декілька основних принципів критичного мислення, роботи з першоджерелами інформації, і перевірки даних від євангеліста Луки. А ви як думаєте, чи вчить Біблія критичному мисленню, чи закликає просто повірити? Долучайтеся до обговорення!
01/09/2023
Сьогодні, в День Знань, розглянемо декілька поширених міфів про Християнство і науку. - Церква вчила, що земля пласка! - Церква спалювала на вогнищі! тисячі вчених в Середньовіччі - Церква гальмувала розвиток науки в Середньовіччі! - Наука і християнство несумісні!
31/08/2023
Сьогодні розглянемо декілька поширених фейків і соломʼяних людей у якості приклада некритичного мислення, небажання перевіряти першоджерела і підтримувати інформаційну гігієну, а також дізнаємося точку зору євангеліста Луки стосовно цієї болючою теми. Долучайтеся!
30/08/2023
Що означає прохання «І прости нам борги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим» в молитві «Отче наш»? Як нам допоможе в цьому одна з притч Ісуса? Сьогодні дізнаємося.
29/08/2023
Сьогодні про Горіховий Спас, та про найвідоміший горіх Біблії. Цей горіх не лише смачний, корисний, і поживний, але ще й нагадує про щось важливе, або краще, про когось важливого!