![Жінка-лідер – стратегія виживання чи небезпеки?](assets/cache/images/ya-schastlivaya-zheshhina/13052020_zcilennyalyubovyu-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Я щаслива жінка
Я щаслива жінка
Жінка-лідер – стратегія виживання чи небезпеки?
Леді – Бос – це про жінку, яку бояться, тому поважають, чи не поважають і бояться, чи поважають, тому слухають? Лідерство – чи властиво для жінки ця якість? Чи воно набувається у силу обставин? А якщо обирається – чи щаслива така жінка? А може жінка лідер не настільки погано? І її лідерство приносить позитивні зміни та дає у житті щастя?