![Про нас, про дівчат](assets/cache/images/ya-schastlivaya-zheshhina/13052020_zcilennyalyubovyu-370x370-7ca.jpg)
Ефір програми
Я щаслива жінка
Я щаслива жінка
Про нас, про дівчат
Говоримо про жіночі теми.... різні.. актуальні, приємні та не дуже... Також сьгодні буде визначен переможець подарунку від компаніі Svetlana Trevel. Светлана Соловей - директор компанії скаже, хто отрумує знижку 50% на Новорічний відпочинок в Карпатах. Окрема подяка українському дизайнеру-модел'єру Тетяні Стеля за одяг для ношої ведучої :)